פרויקט חזון 214268
הבלוגרית "אולימפיה " יצרה פרוייקט מעניין וחשוב שבו היא מביאה שורה של חזונות מודרניים לגבי עתיד מדינת ישראל ממקומות שונים.
ראו :
פרויקט חזון
( בדרך כלל יש לי דיעה נמוכה מאוד לגבי הרוב המוחלט של הבלוגרים , אבל מסתבר שלא כולם מתעסקים רק בחייהם המשעממים ).
פרויקט חזון 214271
אני לא זוכר אם כבר שאלתי אותך, או שמישהו שאל אותך, אבל לא נראה לך מוזר שאתה, שמתעסק כל-כך בתרבות הפופולרית, מלין על התרבות הפופולרית העכשוית? בין אם זו תרבות הבלוגים, אופרות הסבון, או הטלנובלות הספרדיות? האין זו היא "הספרות זולה" שתחקור באדיקות בעתיד?
פרויקט חזון 214292
יש הבדל בנושאים. יש ספרות זולה שמתעסקת בחייהם הרומנטיים של הדמויות ובאופן אישי אני מוצא אותה כמשעממת .ויש סוגים של ספרות זולה שמתעסקים בנושאים אחרים שאינני מוצא אותם משעממים.
פרויקט חזון 214293
כלומר מה שמעניין אותך זה לא "ספרות זולה" אלא תחומים מסויימים ש"רומנטיקה" לא נמנית עליהם. הבנתי נכון?
הבנת נכון אם כי 214301
אני מתעסק גם בספרות רומנטית מדי פעם כפי שאפשר לראות מהכתבה הזאת :
ומפרקים שונים בספר "מטרזן ועד זבנג " שבהם אני עוסק בסיפורת הרומנטית של שנות השישים כל מני סדרות בהמשכים כמו "מירה " "יעל" וכו' שהיוו את המקבילה של "הטלנובלות " של אז.
אבל באמת אני מוצא את רוב הגיגיהם של הבלוגרים על חייהם סבלותיהם ואהבותיהם כחסרי עניין. לשמחתי יש יוצאים מהכלל כמו במקרה הזה ועוד כמה.
הבנת נכון אם כי 214306
אבל אם אין לך עניין בהם, מדוע אתה מדי פעם משלח בהם את חרצובות לשונך? נעים לך כשאנשים אומרים לך שהתחקירים שלך (שאותי, אגב, מעניינים מאד בדרך כלל) משעממים?
הבנת נכון אם כי 214325
א. המידי פעם הזה זה לעיתים רחוקות ביותר. אבל גם לי מותר מדי פעם לבטא את דעתי .
ב. בתקווה ( קלושה ) שמישהו מהבלוגרים האלה ( או יותר נכון מהבלוגרים לעתיד ) יקח את ההערות האלה לתשומת ליבו .
פרויקט חזון 214327
ועוד מאמר מעניין ויפה בתחום זה הוא המאמר של אילאיל גפן. אילאיל חיברה מסה מרשימה על ההתפתחויות העתידיות האפשריות במדע ולמדינת ישראל ,מאמר שהוא בגדר יוצא דופן בימים אלה:
"לאן מועדות פנינו"

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים