25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 214383
בכל דיון ברשת ראיתי את האזכורים החוזרים למעשיו הנפשעים בקשר להצבעה הגורלית על הסכם אוסלו ונדמה שלא מעט אנשים שומרים לו טינה בשל כך. זה ממש לא קשור לפרשה הנוכחית וחבל ששומרים לבנאדם טינה בקשר למעשים שמעולם הוא לא נשפט עליהם ולא הוכח אשם . זה לא שיש לי משהו בעד המעשה שהוא עשה ונדמה כי אין דרך לתאר את המקרה ובו בזמן לתאר אותו כשה תמים. מצד שני, עוד משלוח של טבליות שמחה ירד לטמיון... ובתור סטודנט למדעים אני יכול להבין את הצורך של חברי לספסל הלימודים בטבליות האלה... מדע ואנרגיה-> אקסטה
תסלחו לי אבל אותי זה משעשע :-)
בתור שר לשעבר שמקבל פנסיה של 20 אלף הגיוני שלא עשה את המעשה בעבור בצע כסף בלבד(או שאולי רק מנקודת המבט שלי 20 אלף מספיקים ?) ואם הוא אכן עשה את המעשה גם מתוך איזושהי אידיאולוגיה (לעם מגיע להיות גם שמח לפעמים !) אנטי ממסדית או מתוך הצורך באנדרנלין, אז תסלחו לי אם אני אשמור פינה חמה בלב לבנאדם :-)
25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 214397
הפנסיה עליו מדובר מצוץ מהאצבע. אין לו שום פנסיה. אולי כשיצא לפנסיה יהיו לו כמה אחוזים. חוץ מזה, יש לזכור שבהיותו שר הוא הורגל לצרכים מסויימים אשר סופקו על חשבונך. היום יכול להיות מאוד שהוא מכור להם.

אישית, אני מניח שהוא זכאי והכל טעות. חוץ מזה, למרות שאיני מעלה על דעתי להשתמש בחומרים המסוכנים האלו (בין אם זה רק מסטיקים או משהו יותר חמור) אני תומך נלהב של עלה ירוק (חיה ותן למות?!).

מה שמעניין זה שמכל האנשים במדינה עליהם המשטרה יכולה להתעלק בטענות שווא היא בחרה דווקא אדם אשר בגד בבוחריו והמיט עלינו את אסון אוסלו.
25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 214403
"נשפט והוכח אשם"? על מה הוא אמור להשפט? על זה שהוא לחץ על הכפתור הירוק בהצבעה בכנסת?
25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 214419
האמת היא שאם הוא לחץ רק על כפתור אחד, כבר מגיע לו פרס קטן.
25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 214474
נדמה לי שבשביל להצביע בכנסת צריך ללחוץ על שני כפתורים (בו זמנית).
25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 214476
נדמה לי שהפלא הטכנולוגי הזה נכנס לשרות פעיל רק אחרי הפיאסקו בהצבעה ההיא. השמועות אומרות שח"כים רבים נמנעים מהצבעה אם משום שטרם השתלטו על הקואורדינציה הדרושה, ואם מחמת בעיות אריתמטיות של ספירה עד 2.
25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 214477
עד כמה שזכור לי, בהקלטה המפורסמת ההיא של ערוץ 33 רואים בברור איך אחד מהעבריינים לוחץ בו זמנית על שני כפתורים מולו ופונה לעמדה שלשמאלו ולוחץ על עוד שניים בו זמנית.
25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 214481
טוב, כנראה זה אחד מהתעתועים שלי, או לפחות מתעתועי הזכרון שלי. קננגיסר?
25 אלף טבליות שמחה... אולי זה לשימוש עצמי ? 216348
חצי תעתוע. שיטת שני הכפתורים הוכנסה לשימוש בעקבות פיאסקו קודם, שאינני זוכר מה היה. יש לי גם משהו מעומעם בראש שטוען שגם בשיטה שקדמה לה היו שני כפתורים, אבל הם היו קרובים אחד לשני, ואפשרו להצביע ביד אחת. השיטה החדשה פשוט הרחיקה את אחד הכפתורים לצד השני, כדי שתזדקק לשתי ידיים. אם המשהו הזה צודק, המטרה של שני הכפתורים בשיטה הישנה הייתה למנוע לחיצה בהיסח הדעת על הכפתור הלא נכון.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים