התגובות לכתבה ככתבה בפני עצמה. 215589
רבי יהודי הוזמן לכנס כמרים להאזין ולהשמיע את דעתה של היהדות על עוני בחברה.שמע הרב את המרצים הנוצרים ואת הדוגמא של ישו שהוא עצמו היה עני מרוד ואפילו גלימתו לא הייתה שלו.עם סיום הרצאותיהם נתבקש הרב להרצות על נושא הכינוס מנקודת מבט יהודית.
החל הרב נושא דבריו:אתם יודעים אחינו הנוצרים שהיהדות היא המקור לנצרות,מעין אחות מבוגרת.כך ששתי הדתות צמחו באותו הבית.והנה באחד הימים האחות הבכירה יהודית קנתה מכונית לשימושה האישי.באחד מערבי שבת באה אחותה הצעירה כריסטינה וביקשה את המכונית לצורך יציאה לכרך לבילוי.יהודית שזעמה על אחותה שיצאה לתרבות זרה סרבה,ונימקה לה כלהלן:כריס.את תקחי את המכונית.בכך תחללי את השבת.את תסעי לעיר הגדולה.תרקדי ותשתי משקאות,תכיר בחור יפה תואר,תסעו במכונית לשפת הים.תתעלסו וברוורס את תעלי על שבר של בקבוק ותפוצצי גלגל.וגלגל ה "ספר" שלי כבר מנוקר דיו (מפונצ'ר,מפונצ'ר).את יודעת מה זה נקר?
נקר בא מלשון נקירה,כלומר נקור במקור,למשל כמו לציפור.
את בטח מכירה את " וודי ווד פקר ",כמו שהוא מנקר את העץ.כך שבר הבקבוק ינקר את הגלגל. ח'ח'ח', אפרופו וודי ווד פקר יום ראה אינדיאני את החור בעץ שם מקנן וודי ואשתו וודה.
האינדיאני ידע שוודי אוסף כל מיני דברים נוצצים,בינהם יהלומים.את יודעת יהלום.היהלום הוא החומר הכי קשה בטבע.
הוא נברא ע"י הקב"ה והוא נקרא גם מרגלית.כן כמו השכנה שלנו.זאת עם הלב הרע.מסכן בעלה.הם כל כך אוהבים אחד את השני כמו זוג יונים.כל פעם היא מעיפה אותו דרך החלון.
יש להם חלונות גדולים,כאלה צרפתיים.עם צבעי זכוכית יפים בכחול אדום ירוק.ירוק כמו מכבי חיפה.פיכססס איזו קבוצה צולעת שתיקח את האליפות בגלל הפיסחות של שאר הליגה.
התגובות לכתבה ככתבה בפני עצמה. 215706
צחקתי בעיקר מהבדיחה עם היונים (וגם אשתי צחקה).
אני מסכים שחיפה קבוצה צולעת וגר מספיק רחוק מחיפה כדי לא לפחד להגיד את זה.
אבל חוץ מזה לא הבנתי איך אוסף הבדיחות/המשלים הזה קשור למשהו.
אתה מוכן להסביר גם לי ולשאר המאותגרים שכלית המתעניינים?
התגובות לכתבה ככתבה בפני עצמה. 215718
או שמישהו קצת התחרפן או שזו פרודיה קלה על השתלשלות נושאי התגובות במהלך דיון איילי ממוצע (התחלת בעליית מחירי החצילים וסיים בבעייה הדמוגרפית).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים