ביילין החביב 215781
כבוד רב אני רוחש לך באופן אישי.אני מכבד אנשים אמיצים,ואני מקווה שאתה כזה,ואסביר בהמשך תקוותי זו.
היית במערכת השלטון בישראל.הייתה לך השפעה רבה בקביעת המדיניות הישראלית ביחסייה עם הפלשתינאים.היית מאדריכלי הסכמי אוסלו שבהם באת לברך ויצאת מקלל.יישום הסכמי אוסלו נכשל בעיקרו בגלל הצד השני להסכם.נפלתם מן השלטון לא בגלל רק בגלל שהסכמי אוסלו לא יושמו.אלא ובעיקר בגלל שקירבתם בעזרת הסכמים אלה את אוייביה המרים של ישראל לטווח יריקה,וכמעט כולם מסכימים שאין עם מי לעשות שלום.
רק אתה ומריעיך שמן הסתם באמת מאמינים בדרכם ממשיכים להאמין בשקרים של חבורת טוניס.
עתה משנכשל הסכם אוסלו שקירב את הפלשתינאים לעורנו.אתה בא עם הסכם ז'נבה ומנסה להזריק את הפלשתינאים לתוך עורקינו.אכן אתה קנאי מאד לדרכך.אם אתה עדיין מאמין שניתן לקיים הסכמים עם ההנהגה הפלשתינאית או בכלל עם העם
הכבוש הזה מאז מלחמת העצמאות.כן יוסל'ה.אני אולי יותר שמאלני ממך ומחבורת מר"צ/יחד.גם באמונתי המדינית ובפרט באמונתי החברתית.עם זאת אני משתדל לשמור על ריאליזם מפוכח.העם הערבי הפלשתינאי לעולם לא יוותר על אדמתו.לעולם לא ייכנע ולא ימסור שטחי ארץ מוסלמיים לכופרים הכובשים(שהם אנחנו).אנחנו כאן בעזרת החרב,חיים על פיה ומתים על פיה.והיה כי תקהה החרב? האם חובה גם שחרבם תקהה? המוסלמים הערביים.
כדאי מאד ללמוד על כפל הלשון הערבית.ללמוד מן ההיסטוריה על כובשי ארץ הקודש.ללמוד ולדעת את האוייב,תרבותו,אמונתו,ואורחות חייו.אני בהחלט מסכים שלכן צריך לכרות שלום.אך רק אם הצד האחר באמת רוצה בזאת,ושואף לכך כמונו.מחנך את ילדיו לשלום,מטיף לשלום,ורודף שלום.
כאשר דברים אלה יתרחשו אצל האוייב,אז באמת יכול לבוא השלום.
תקוותי היא שאתה באמת מאמין בתום,בלבב שלם ובאמונה שלמה בדרכך,גם אם שגוייה היא לדעתי.אם כך הדבר ,אז אתה ראוי לכבוד שאני רוחש לך.אך אם אתה אופורטוניסט פוליטי קרייריסטי.אזי כבוד זה יגוז.
מכל מקום אינני צופה שתקבלו יותר מנדטים מכפי שיש לכם כעת,תהיה תנועת קולות בין ובתוך מפלגות השמאל.אך כוחן האלקטורלי יישאר יציב או יירד.
אני מאמין שהציבור בישראל רואה בך משיח שקר.אישית אני כרגע חושב שאתה נאיבי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים