219450
"עורך דינו של רוצח ראש הממשלה רבין, יגאל עמיר, יבקש מחר מבית המשפט להתיר לרוצח ולארוסתו לבצע הפריה מלאכותית. כך דווח בערוץ 2. בשבוע שעבר הודיעה הפרקליטות כי היא מתנגדת לאפשר לעמיר להתייחד עם ארוסתו, לריסה טרימבובלר. עמיר כנראה החליט לוותר על תביעתו לקיים התייחדות עם בת זוגו, בעקבות הקושי האבטחתי שכרוך בה".
219468
נו, באמת! הרי ברור שיגאל עמיר ידאג לקודד בדנ"א של הזרע שיועבר לטרימבובלר מיני דברי הסתה שישמשו את הימין הקיצוני כדי לתכנן את הרצח הפוליטי הבא. אני אומר: לחתוך לו את הביצים!
וישא"ק.
אל איתיחד 222152
שופט בית המשפט המחוזי שליד כלא איילון ברמלה קבע שיגאל עמיר לא יוכל להתייחד עם ארוסתו. עם זאת, בית המשפט עדיין לא קיבל הכרעה לגבי זכותו של עמיר להינשא. פרקליטו של עמיר עו"ד שמואל דוד קספר אמר שהם יערערו לביהמ"ש העליון.

"מעריב": http://www.maariv.co.il/channels/1/ART/724/965.html
אל איתיחד 222156
אין איזה בעיה ביהדות עם חתונה, כאשר בעליל אין לבני הזוג אפשרות לקיים פרו ורבו?
אל איתיחד 224051
גדעון לוי (ההוא מהשמאל) מוחה על הדה-הומניזציה של עמיר.

חוסר עקביות 224747
מתברר שבית המשפט הוא זה שמסדר דייטים ליגאל עמיר ודואג לעתידו המשפחתי והמיני. הרי אסירי עולם מושכים דווקא את הנערות התמהוניות ביותר. אבל הדוקטור לפילוסופיה לריסה טרמבובלר נראתה קצת שונה. היא רצתה לבקר את יגאל עמיר יחד עם בעלה, כמחווה של רצון טוב. מה עשה בית המשפט? התיר את הביקור בתנאי שהיא תבוא לבד, בלי בעלה.

והשאר, כמו שאומרים, היסטוריה: http://www.makorrishon.co.il/article.php?id=453
"עמיר ביקש שאני ובעלי נבקר אצלו. השב"ס סירב, ובית המשפט לא אישר ביקורים לבעלי, רק לי".

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים