זה לא נגמר 22239
נפילתו של האלוף מרדכי כואבת על מכמה וכמה סיבות - כמו תמיד, רק מכה דרסטית יכולה לגרום לשינוי באורחות התנהגות שאפשר היה לפני הרבה שנים להתחיל לפעול לשינוים באמצעים חינוכיים,
א לה Politicaly Correct, שכה רבים לא סובלים.

הוא משלם מחיר של הזנחה בארגון שכבר הרבה שנים מודעים לאפלייה כנגד נשים המובנית בו .הפער בין תרומתו שלא תסולא בפז לחברה לעומת ההשפלה שהוא עובר צריכה לצבוט מעט בלב.

להבהיר, אינני מתנגד לפסק/גזר הדין אלא מנסה להביט בפן האנושי, מה עוד שאני זוכר יפה את התקופה האיומה שהוא עבר בפרשת קו 300, עלילה שהוא חשב כנראה שחוזרת על עצמה ויתכן והשפיעה גם על אופן התייחסותו למשפט וגם הגבירה את תחושת ההשפלה שהוא חש.
(עד כאן הפסיכולוגיה בגרוש שלי)

האם עכשיו, בגלל שהעבירה מוגדרת כקלון, הצבא מחויב, על פי חוקיו ותקדימיו, לשלול ממרדכי את דרגתו?

האם מרדכי יכול להיות חשוף לתביעות אזרחיות?
זה לא נגמר 22405
נפילתו של האלוף מרדכי איננה כואבת לי כלל.
אדם שפל הכופה עצמו על אדם אחר על מנת לספק את יצריו, במיוחד כאשר הדבר נעשה ע"י שימוש בסמכותו הציבורית אינו מעורר אצלי רגשי אמפטיה ולו המועטים ביותר.
בקשר לתרומתו (שלא תסולא בפז ?) , היא מעניינת לי היום את התחת , וסליחה על הביטוי.
או כמו שנכתב על אחד השלטים בהפגנה מול בית המשפט ," כמה מדליות שווה נפש של בחורה ?"
זה לא נגמר 22412
אני חושש שלא ירדת לסוף דעתי.

האמפטיה האישית היא עינינו של של כל אחד.

הפסקה הראשונה שלי היתה מאד ברורה - מה שאפשר היה להתחיל לתקן לפני שנים (זכור זילזולה של גולדה מאיר בתנועה הפמיניסטית כאילו היא מסתכמת בשרפת חזיות) הוזנח עד שרק זעזוע חזק אולי יתחיל להביא לידי שינוי.

ובאשר לתחת שלך, לא נותר לי אלא לברך אותך שהצלחת לשמור על שלמותו, בכוחות עצמך בלבד מן הסתם, ולהפנות אותך למשורר הצרפתי וורלן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים