נסגרו? 222548
אז מה קורה? סגרו את אקו"ם ועזי"ת?
נסגרו? 222650
לא יודע, אבל ברדיו עדיין משדרים מוזיקה.
(הרי לכם סקופ נאה)
מושעה 239383
גורמים דורשי טובה הפנו את תשומת ליבי לידיעה הבאה באתר ICE: "בית הדין להגבלים עסקיים השעה בארבעה חודשים את החלטת הממונה על ההגבלים העסקיים, עו"ד דרור שטרום, כי פעילות אקו"ם כרוכה בהסדרים כובלים. זאת, לפי בקשת אקו"ם שטענה כי קביעתו של שטרום (שנכנסה לתוקף בסוף מאי) עלולה לפגוע באלפי יוצרים."

לא הצלחתי להבין האם מדובר בארבעה חודשים מהמועד המקורי (כלומר, עד סוף חודש ספטמבר) או ארבעה חודשים מיום הפסיקה (תחילת דצמבר).
מושעה 261805
גורמים דורשי טובה הפנו את תשומת ליבי לידיעה הבאה באתר ICE: "הממונה על ההגבלים העסקיים במשק, עו"ד דרור שטרום ואקו"ם הגיעו להסכמה בדבר התנאים שיחולו על פעילותה של אקו"ם עד להכרעה בבקשתה לאישור הסדר כובל; זאת כתנאי להמלצת הממונה למתן היתר זמני על ידי בית הדין להגבלים עסקיים.

על פי התנאים (הטעונים עדיין את אישור בית הדין להגבלים עסקיים), יוכלו בתי עסק קטנים ובינוניים לשלם רק 80% מגובה התמלוגים ששולמו לאחרונה. בעקבות הסכמה זו, פנתה אקו"ם בשבוע שעבר לבית הדין להגבלים, בבקשה שיעניק לה היתר זמני לפעול לפי ההסדרים שנדונו בקביעת הממונה מסוף מרץ 2004."

(ויש עוד בקישור)

מושעה 261924
ועדיין אני חושב שיש כאן הזדמנות פז שיוצרים צעירים מפספסים. לכו, חלקו דיסקים שלכם לבתי עסק קטנים (מסעדות, נהגי אוטובוס, מספרות וכו') ואמרו להם – איננו חברים באקו"ם, אתם יכולים להשמיע את הדיסק שלנו ככל שתרצו (עד שנת 2008) ואינכם צריכים לשלם כלום לאיש. חלקו את הדיסק באופן דומה גם לתחנות רדיו, והסבירו להם כי אם ישמיעו יותר דיסקים "חינמיים" כאלה, סעיף ההוצאות שלהם יצטמצם. לפחות עבור חלק מהתחנות, זהו שיקול לא מבוטל.
מושעה 261950
"שיר זר" - פרוייקט יפה שהורד מהרשת בגלל דקדוקי זכויות יוצרים על תרגום טקסטים (למרות תמיכתו של האמן עצמו, ליאונרד כהן):

מושעה 262042
לעוד מישהו שמשתמש בשואש 1.0 נחתכות השורות בצד שמאל של הקישור הזה?
מושעה 262083
שועל האש לא מתמודד יפה עם פורומים כאלה בעברית, אני משתמש בורסיות שונות שלו כבר יותר מחצי שנה והוא אידאלי לקריאת האייל, הארץ וכו'
אבל ישומי ג'אוה שונים ופורומים מסוימים נבנו במיוחד לאקספלורר

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים