223059
פעם עברו עלי שני לילות רצופים בהם הלכתי לישון קצת אחרי חצות. שמחתי מאד ואמרתי לעצמי: נו, סוף כל סוף אני גדולה והולכת לישון בשעה מאוחרת. אבל כמובן שביום השלישי חליתי. מאז אני לא משחקת עם הגורל והולכת לישון כל ערב בסביבות עשר וחצי.
אני מקוה שהספור הזה לא הרדים אתכם.
סיפור יפה... 223068
מתי את קמה?
223104
תקחי מישהו שיכול לעזור לך בבנית הסוכות, תוכלי לחסוך עוד שעה או שעתיים של שינה בבוקר.
עזרה בבנית סוכות 225305
באינתיפאדה הראשונה עברנו לדירה חדשה שעדין עבדו בה פועלים ערבים. היתה לנו בועה של אמון בתוך כל הזוועה.(עכשו חוששני לא היתה מתקיימת בועה כזאת). הם שמו אצלי במרפסת את כלי העבודה הגדולים שלהם כולל מקדחות אימתניות והיו באים כל בוקר לקחת אותם ואח"כ להחזיר. במשך חצי שנה נכנסו ויצאו ולא שברו אפילו מרצפת אחת. אחד הפועלים תיקן לי באופן פרטי כל מיני פגמים בדירה והייתי משלמת לו 20 ש"ח בדרך כלל על העבודה (מחיר הוגן לחלוטין). הוא היה בחור גבוה ורזה וגם נחמד. ואסור היה לגלות שהוא מתקן לי כי אז הקבלן (המעביד שלו - גם הוא ערבי) היה לוקח לו חלק מהתשלום שאני נתתי לו. יום אחד תיקן משהו וכשהמעביד נכנס במפתיע קפץ אל מאחורי גדר נמוכה בתוך הבית (קשה להסביר אבל בעצם התפקענו אח"כ מצחוק). מרוב שחיבב אותי הציע לי עזרה בבניית הסוכה. אמרתי לו: עד כאן. את הסוכה אני בונה בעצמי בתוך חצי שעה. וכך היה.
בכל זאת היה קטע קצת עצוב. הוא סיפר לי שמוצא משפחתו מדיר יאסין. לא ידעתי מה להגיד לו ושתקתי. אחר כך שאלתי אותו אם הוא עויין יהודים וענה לי שלא.
מענין מה איתו עכשו. בעצם אני מעדיפה לא לחשוב על זה.
עזרה בבנית סוכות 225337
אכן - שלומית בונה סוכת שלום

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים