המצעד 225445
למה אתם צריכים להבליט את השונה. רובכם נראים אנשים רגילים .השאלה מדוע צריך לעשות תהלוכות ולהדגיש את השוני .איין שום סיבה בעולם להתגאות בזה שאתם שונים מבחינה מנית משאר העולם.אתם רוצים ללכת חצי ערומים ולהתנשק ,תעשו את זה בבית שלכם ולא בפרהסיה.אתם פוגעים ברגשות של אנשים ברחוב אז אל תצפו להבנה מהם.אתם עושים מעשים כמו בעיר סדום. תנסו להזכר מה היתה התוצאה של העיר אחרי בוא המלאכים לעיר הטומאה.עשיתם צעדה בירושלים וטימאטם את העיר ועכשיו בתל אביב וזו הופך את העיר לסדום השניה ,אתם תביאו לחורבן העיר עקב מעשכם. אני לא שונא אתכם יש לכם בעיה אבל לא צריך לעשות מזה חג.
בבקשה אל תוציא שם רע לחייזרים 225483
החייזרים קצת יותר מפותחים ממה שאתה חושב, אך לא פלא שזאת הנמיכות שאתה מייחס להם כי היא משקפת אותך.
סדום חרבה בגלל אנשים כמוך, שלא מסוגלים לראות שונים ואחרים, וכל מי שאינו נראה להם הם מבקשים לעשות בו לינץ'. אנשי סדום לא היו הומוסקסואלים, הם היו אספסוף פרוע וברברי שדרכו להשפיל את השנואים עליו היתה אונס קבוצתי, או הצעה לאונס קבוצתי בדיוק כמו שנהוג במשחקי כדורגל כנגד השופט או שחקן מצטיין של הקבוצה היריבה. החייזרים החליטו, לטובת התרבות בכדור הארץ, להשמיד את האלמנטים הנחותים אבל בגדול הם לא הצליחו ועדיין רוב העם רוצה לדפוק את הסמולנים, בדיוק כמו שהיה רצונו של מרכז הליכוד בסדום.
ואדרבא, ירושלים לא טומאה במצעד הגאווה, נהפוך הוא, העיר המלאה שנאה שחורה קיבלה כמה קרני אור של תקווה במצעד הזה, תקווה שכוחות האופל השולטים בעיר האומללה יעזבו אותה ככל שירבו בה מצעדי הגאווה, והיא תיהפך במהרה בימינו לעיר נאורה ושמאלנית ובא לציון גואל. ולא בציניות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים