תיק שרון יסגר 225860
צוות מזוז סיים עבודתו.
תיק שרון יסגר 225924
כאילו שהיה ספק.
כאשר חיפשו יועץ משפטי לממשלה, סעיף (חיוני) במפרט היה היכולת (והנכונות) לסגור את התיק.
תיק שרון יסגר 225934
והרב בצרי אומר: באין מזוזה כשרה, מזוז יכשירך.
תיק שרון יסגר 226102
באופן דומה ניתן לומר שכשחיפשו בזמנו פרקליטה למדינה, אחת מדרישות התפקיד היתה פתיחה ואי פתיחה של תיקים כתלות בנטיות הפוליטיות של הנחקרים.
בצמרת המשפט, במשטרה ובפרקליטות, כמו בכל מקום במדינה, שיקולים פוליטיים הם הקו המנחה בחוות דעת ''מקצועיות''.
תיק שרון יסגר 226107
ממש לא. כאשר בחרו את ענה ארבל, לא עמדו פרשיות קונקרטיות על הפרק. כאשר בחרו את מני מזוז, היה ברור וידוע (ופורסם בריש גלי) כי המשימה החשובה הראשונה המחכה על שולחנו היא ההכרעה בנושא ''האי היווני''.
תיק שרון יסגר 226109
בדיוק: התפקיד של עדנה היה *לפתוח* בחקירות (כאמור, לא היו כאלה עם היבחרה) והיא ידועה כשיאנית בתחום החקירות (שלבסוף נסגרו ללא הליכים), בעוד שמזוז מתפקד כמשקל נגד, המגן על שולחיו מפני "חוות דעתה המקצועית" של הפרקליטה המסורה.
תיק שרון יסגר 226113
אז הגענו להסכמה: התפקיד של מזוז להגן על שולחיו.
הקונסליירי של ראש הממשלה.
תיק שרון יסגר 226114
מעולם לא חלקתי עליך בנקודה זו. טענתי היא שהסכמה זו צריכה להכיל גם את עדנה ארבל: ביצעה את רצון שולחיה (התקפה/הטרדה של מגזר פוליטי מסויים).
תיק שרון יסגר 226132
מדוע אתה מבלבל בלשונך? הרי ברור כי עדנה ארבל נבחרה לתפקיד בגלל נטיותיה הסמאלניות כדי להפיל בפח כמה שיותר אנשי ימין- בחרו אותה לתפקיד האליטות הסמאלניות כדי להפיל כל מי שמריח ימני, ברור כשמש, אין סיכוי שלאריק שרון יש קשרים כלכליים מסריחים עם דודי אפל (מאז שר הטבעות נדבק בו במוחי הכינוי: שר האופל) הכל סיפור כיסוי סמלאני נגד הימין

זה שמזוז נבחר באמצע חקירה נגד ראש הממשלה זה מצב לא נעים ולא רצוי אבל אני מקוה ומאמין שהוא פועל בתום לב- הוא יתמודד עם ביקורת קשה וצריכות להיות בידיו ראיות משפטיות חזקות להוכחת החלטתו
תיק שרון יסגר 226179
אני בהחלט מסכים איתך.

חלק מתפקידה של עדנה ארבל היה לתת משקל רב לכל בדל של סירחון מצד ימין ולהעלים מהעיין כל סירחון משמאל (עמותות ברק), במידת האפשר.
האם היא נבחרה לשם כך או מינתה את עצמה לתפקיד? - נשאר פתוח.

שכולם מושחתים נובע משיטת המשטר שלנו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים