2 מצילים זה מסוכן. 225898
ברור ש 0 זה עדיף...

כמה אנשים צריכים למות לפני שתפסיקו את השביתה המטורפת הזו?
2 מצילים זה מסוכן. 225919
כמו שאנשים לא צריכים להיכנס לשדה מוקשים בלי ציוד לפירוק מוקשים כך אנשים גם צריכים לא להיכנס לעומק הים בחופים ללא מציל. עניין של אחריות אישית בסיסית.
2 מצילים זה מסוכן. 225968
2 מצילים זה מאוד מסוכן- בעוד אנשים במקצועות אחרים עובדים כל השנה המצילים המסכנים עובדים בעבודות שונות ללא חשבוניות בעבודות אפורות שונות, במשך כל השנה, ובקיץ הם צריכים להסתלק מהעיסוקים השונים ללא החשבוניות כדי להתפנות בנוסף "להציל אנשים טובעים"
מה אנחנו מכבי אש?
כשיש 3 מצילים אז משאירים אחד שישמור שאין פקחים מהעירייה ואם יש אז עוד אחד מגיע כדי שיהיו שניים בתחנה
וככה מתחלפים בתחנה בתורות קבועים- יום לעבודה האמיתית על יומים בסביבות הים
אם יהיו רק שניים מה היום לעבודה? ממה נתפרנס? מארבעשרי אלף שקל עלובים? יש לי לנצ'יה עם שני קרבורטורים- וזה אוטו שאוכל המון דלק, וגרושה עם שנים שאוכלים המון המבורגרים

שביתה! שביתה! שביתה! שביתה!
אהבתי. 226218
הצטרף למאבק! 226264
היום טבעו בחופי ישראל חמישה אנשים- זה יותר מאשר בתאונות ביום אחד (!)
הצטרף גם אתה לשביתת המצילים וטבע !
(היום כבר מלא- אבל מחר נוח) רק כך נשיג את מטרותינו לאלתר
אני רוצה להזהיר בזאת כי נעלה את מספר הטובעים במלאת חודש לשביתה!

שביתה! שביתה! שביתה! שביתה!
הצטרף למאבק? 226268
האם המצילים מטביעים את הטובעים? העובדה שאנשים נכנסים בחוסר אחריות לים ללא נוכחות מציל אין בה דבר וחצי דבר עם שביתת המצילים. באותה מידה וחוסר אחריות יכלו לטבוע בחוף לא מוכרז שגם כאשר המצילים אינם שובתים אין בו מציל.
הצטרף למאבק? 226269
מה, לדעתך, תפקיד המצילים? האם, באותה מידה, לא תאשים כבאים שמגלים נייטרליות בינם לבין השריפה, או שוטרים שמגלים יחס נייטרלי לרצח?

(או שאולי אתה מתכוון, כמו שלעובדה שמר שרון הצעיר קיבל עשרים אלף דולר בחודש אין בה דבר וחצי דבר עם האפשרות ששרון לקח שוחד).
הצטרף למאבק? 226270
תפקיד המצילים הוא להציל, בעת שהם נמצאים בחוף. כשם שלא תאשים מציל על כך שהוא אינו מבלה את זמנו הפנוי בחופים שאינם מוכרזים כדי להציל את מי שמתרחץ שם, כך אני לא רואה סיבה לבוא בטענות למצילים כעת. מי שבוחר להיכנס לים ללא השגחת מציל (והחלק האקטיבי הזה, שהוא מהותי לעניין כאן, מצד הטובעים, הוא ההבדל מול הכבאים והשוטרים) עושה זאת על אחריותו בלבד.
הצטרף למאבק? 226274
אבל לא מדובר על זמנם הפנוי. המצילים מקבלים משכורת כדי להיות בחוף ולהציל אנשים. הם אפילו מקבלים אותו כל השנה, כדי שנדע שהם יהיו שם בעונת-הרחצה. אם הם לא נמצאים שם, הם אחראים לדברים שקורים כתוצאה מכך.

החלק האקטיבי נראה לי שולי יחסית. הסיבה לכך שיש מציל, היא (כמעט תמיד) חוסר היכולת של אנשים לבצע הערכה נכונה של הסיכונים בכניסה לים.
הצטרף למאבק? 226282
איני מסכים איתך. החלק האקטיבי במקרה של מצילים הוא מהותי - אף אחד לא חייב להיכנס לים, ולעשות זאת כאשר אין מציל בשטח נחשב, בעיני, לחוסר אחריות. הרי לשם כך ישנם חופים שהם ''מוכרזים'' ובהם ניתנים שירותי הצלה ובשאר המקומות, למרות שיש בהם ים, לא ניתנים שרותי הצלה.

שביתה היא האמצעי היחיד בעזרתו המצילים יכולים להפעיל לחץ על מעסיקיהם במקרה של פגיעה, לדעתם, בתנאיהם וביכולתם לספק שרות לציבור המתרחצים. אם תיטול מהם את הכלי הזה, תהפוך אותם לשבויים בידי העיריות.
הצטרף גם אתה למאבק! 226275
כל עוד שביתת המצילים נמשכת אנשים ימשיכו לטבוע "ללא קשר כלשהו" עם השביתה
אם וכאשר שביתת המצילים תסתיים אנשים יטבעו סתם, ללא אינטרס מצידינו (אלא אם כן ישאירו את הסעיף "תוספת הצלה")
כל טובע, כל אחד ואחת מהטובעים המופלאים האלה מעלים את המאבק הצודק שלנו לסדר היום- על איוש תחנות ההצלה בשלושה מצילים, לפחות
כפי שכבר הסברתי שני מצילים לבדם לא יתנו את אותו הבטחון הכלכלי הזקוק כ"כ למציל המודרני, בתקופה כזאת רעה וקשה למדינה, ולחשבון הבנק האישי של המצילים

שביתה! שביתה! שביתה! שביתה!
2 מצילים זה מצילתיים 226228

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים