אדולף היטלר ובשאר אסאד 22668
אדולף היטלר ידוע לדיראון עולם בגלל גישתו הלא רציונאלית שהביאה בין השאר לתבוסה הגדולה בסטלינגראד וכמובן לשינאתו האובססיבית ליהודים.עכשיו יש ויכוח גדול מה בעצם גרם לשינאה האובססיבית הזאת. הספר של רון רוזנבאום ''היטלר מסע אל שורשי הרע'' מביא תיאוריות שונות אבל בסופו של דבר מודה שאף לא אחת מהן עונה באמת על השאלה.
מחקרים שונים מראים שלאמיתו של דבר יהודים עזרו להיטלר בשלבים שונים של חייו. לאימו היה רופא יהודי שהיה חביב עליהם מאוד , יהודים קנו ממנו תמונות בוינה, יהודי המליץ עליו לקבלת אות הגבורה במלחמת העולם הראשונה שהוא היה כה גאה בו. לכאורה לא הייתה להיטלר כל סיבה לשנוא יהודים.
הועלתה האפשרות שלי היא נראית קבילה שבראשית הקריירה הפוליטית שלו כנאצי, היטלר לא שנא באמת יהודים, אלא השתמש בשנאה של אחרים כלפיהם והקצין אותה ככלי יעיל לקידומו הפוליטי . אך לאורך השנים ככל שהטיף לשנאה היטלר נלכד במלכודת שלו עצמו,וזאת בגלל צורך פסיכולוגי פשוט להאמין בדברים שלו עצמו.היטלר שיכנע את עצמו לשנוא יהודים.
אנו יודעים בוודאות שזה מה שקרה עם התועמלן שלו גבלס שבראשית הקריירה שלו היה ציניקן מוחלט ולא שנא יהודים יותר משנא כל אחד אחר. בשנותיו האחרונות האיש היה שונא יהודים נלהב ומשוכנע כמו הבוס שלו , כאן בברור האיש השתכנע בידי התעמולה שלו עצמו.
נראה לי שזה מה שעלול לקרות עם בשאר אסאד האיש הוא מכל הדיווחים אדם ישר והגון ביסודו שנסחף לפוליטיקה.כעת הוא מטיף הטפה גזענית אכולת שנאה כנגד היהודים וזאת כנראה בהשראת עוזריו ולא ביוזמתו.
נראה לי שדווקא אדם כמו בשאר אל אסאד שאינו ציניקן ביסודו ( כמו למשל סאדאם חוסיין או אביו המנוח ) שאולי אינו מאמין כרגע בדברי השנאה שהוא מטיף להם, דווקא לגביו יש סיכוי חזק מאוד שאדם ישר כמוהו יתחיל להאמין בדברי השטנה והשינאה שהוא מטיף להם וזאת כדי לשכנע את עצמו שהוא לא משקר ללא טעם. אדם כזה עלול להיהפך לאנטישמי משוכנע ומסוכן לא פחות מהיטלר וגבלס.
אדולף היטלר ובשאר אסאד 22701
נו, לא נותר אלא להמתין למיין קאמפף הסורי
אדולף היטלר ובשאר אסאד 22707
If my memory serves me right, Mein Kampf was written _before_ Hitler rose to power, not afterwards. We should be looking for publications by Bashar prior to his inheriting his father's "throne."
אדולף היטלר ובשאר אסאד 22711
It'll be probably something on dental hygiene, which is a tad too boring
אדולף היטלר ובשאר אסאד 22714
Oh, I don't know. For all we know, he may be writing pornographic novels under a pseudonym.
אדולף היטלר ובשאר אסאד 64041
מיין קאמפף באמת נכתב לפני שהיטלר עלה לשלטון... אז למה כבר בספר היטלר אמר עד כמה הוא שונא יהודים... הרי אתם טוענים שהוא התחיל לשנוא יהודים רק בגלל שהוא התחיל ממש להאמין בתעמולה של עצמו...
אדולף היטלר ובשאר אסאד 64042
by niking yourself hamster do you still expect a respons?
אדולף היטלר ובשאר אסאד 64051
Still he got one.
אלי, תפסיק להיות שיטחי 22724
ולכל הקוראים, מספיק לקרוא עיתונים ולהאמין להם...

בשאר אסד, איננו רופא עיניים! ליתר דיוק הוא אף אינו יודע אנגלית!

התואר נרכש עבורו עבור הון כסף כחלק מהכנתו לתפקיד על ידי אביו לאחר שאחיו שסומן לנשיאות נהרג, וחאפז אל אסאד התנגד לאחיו ריפעאת אסאד כמחליפו.

באשר אסד הינו איש בעייתי ומורע שיש עליו עדויות רבות כילד ונער מתעלל בחיות ובחביריו ללימודים.

באשר אסד הינו איש מסוכן, פרימיטיבי, אשר מקבל מדינה שלמה התומכת בבניית תדמית מזוייפת.
שי, תפסיק להיות שיטחי 22866
בשאר למד ושהה בבריטניה *עד* שאחיו נהרג (נרצח??) ולאחר מכן שב לסוריה.
עדויות להתעללות? תן לנו איזשהו מקור אמין.
מכל מקום התבטאויותיו של בשאר מעידות על כך שאיתו לא ייכון שלום, גם לאחר עידן שרון.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים