אבוי, זה לא נכון! 22823
עוגיפלצת הוא החבובה היחידה (לפחות מהצותת המקורי של ''רחוב סומסום'') שמסוגלת לבלוע, והוא אף עושה זאת במגוון הזדמנויות.
טרגדיה בבובתית מזעזעת 22827
יורשה לי לחלוק על דעתו המלומדה של כבודו.
אחרי צפיה מרובה בתוכנית המופת ''רחוב סומסום'', אני חייב להעיד כי היצור הידוע בכינויו ''עוגיפלצת'', לא בולע את העוגיות, אלא רק מפצפץ אותן ואז משליכן מפיו. למי שלא מתמצא, זוהי תופעה הידועה אצל הסובלים מבולמיה. אין לי אלא להביע ברבים את רחמי על תוצר אומלל זה של האבולוציה, אשר גופו לא מסוגל לעמוד בצורך הגנטי שלו בעוגיות.
טרגדיה בבובתית מזעזעת 22829
מר בן-קיפוד הנכבד, הגם שמידה לא מבוטלת של עוגיות פצפוצי-שוקלד ניתזת מפיו של עוגי החוצה, כושר-הבליעה שלו אינו מוטל בספק, וניתן להבחין בו גם כשהוא אוכל תפוחים, גזרים ושאר ירקות, כפי שקורה מעת לעת. צר לי, מר בן-קיפוד, שמעולם לא יצא לך לפגוש בעוגי באופן אישי, ואין לי אלא להביע ברבים צער על כי בניגוד מוחלט למסרים שהורייך היו רוצים שתעביר - מסרים של העדפת הפנימי על הצורה החיצונית - בחרת לאחרונה לעבור מטמורפוזה חיצונית מלאה בדמות שינוי כללי של מראך וקולך.
קיפי קיפוד הוא לותרני? חרב עולמי 22835
הוא באמת לא בולע... 29738
אבל איכשהו, משום מה, הוא חושב שהוא אוכל את העוגיות, והוא אפילו נהיה שבע מהן (לכמה שניות בודדות, אמנם, אך עדיין שבע...) ואני מבין מה שאני אומר... אני ראיתי ''רחוב סומסום'' מהרגע שהתחיל ועד הרגע שהפך לערבי, מה שדרך אגב גרם לי לדיכאון עמוק בחלק גדול מהחיים שלי...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים