סתם דוגמא 228700
אני נוהג ללכת לערבי קונספציה‏1. אין לי נפש אומנותית במיוחד, אבל תמיד קורה שם משהו שלוכד את תשומת ליבי, טכנולוגית, אסתטית או אנושית‏2.

זכורני בערב הראשון, שנערך נדמה לי לפני כשנה וחצי, אחד מנושאי הדברים, שעוסק בעיצוב, סיפר על מפגש בו הוא נוכח. הוא הגיע לכנס בחו"ל הקשור לאומנות דיגיטלית. בעודו מהלך במסדרונות המקום, רואה הוא לפתע כמה מאלילי התחום יושבים ביחד. הוא קרב אליהם בחיל וברעדה ונוכח שהם עובדים על משהו. לשאלתו הם הסבירו שהם מנסים ליצור ביחד, על המקום, סרטון אנימציה. לא רק זאת, אלא שהם שאלו אותו אם הוא היה רוצה להצטרף. התרגשותו לא ידעה גבול והוא חבר אליהם.

האור כבה והבחור הציג את הסירטון החביב שהם יצרו ביחד.
לאחר מכן אמרו המנחים שעקב העומס הם יתנו זמן לשתי שאלות.
השואל הראשון היה בחור שביקש לדעת את פירוט הטכנולוגיות בהן כל אחד מהם השתמש.
אחריו ביקשה שואלת מן הקהל מן היוצר שיתאר את תהליך שיתוף הפעולה באותו סיעור מקלדות.

2 במפגש האחרון התאהבתי בסרטון http://www.exego.net/specials/live3/info_regev.html
סתם דוגמא 228704
יופי של סרטון.
מהו הקטע המוזיקלי הפותח?
סתם דוגמא 228710
לא יודע. שכחו אותו בקרדיטים שבסוף.
סתם דוגמא 228711
Mr. Sandman של ה-Chordettes. אפילו הופיע באיזה סרט, לא זוכר בדיוק איזה. הנה המילים: http://www.mpscope.net/lyrics/97965/Chordettes/Mr._S...
סתם דוגמא 228712
תודה.
בלוטות הבושה 234243
ניתן לשמוע את תחילתו של השיר ב http://www.vghf.com/Inductees/chordettes.htm . הוא נשמע אוטומטית כמה שניות אחרי שהעמוד עולה. אם זה לא פועל ניתן לגשת לשיר ישירות ב http://vghf.com/audio/chordets.mp3 .

ובענייני גברים ונשים, בהמשך גם לתגובה 228553 , תיאר בסופה"ש דורון רוזנבלום יפה, תהליך רגשי הדומה לפחות לזה אותו עברתי אני‏1 ואת הניגוד לזה - תגובתו של גבר אמיתי בזמן אמת לחשיפת קלונו:
...
"אדישים, קהויים, כבר משלימים עם עובדות החיים - אנו מתבוננים איפוא בנפילתו המסחררת של אותו פריצקי כלפי מעלה. שהרי בניגוד למופנמים כחושים, שהיו אולי קורסים לתוך עצמם, דומה שהמהלומה התדמיתית רק מתפיחה, רק מעצימה ומחצינה את ידידנו ואת שכמותו: נוסכת עזוז, חיות, חוצפה, ועם הזמן - אפילו פאתוס מוסרי. כן כן! פאתוס מוסרי!"
...
____________________
1http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?... החלק הראשון מומלץ.
סתם דוגמא 228713
חיפוש ממוקד יותר העלה את פסקול הסרט "נער שוליים" (Cry Baby):
סתם דוגמא 228716
בדיקה העלתה שזה אכן השיר והביצוע שציינת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים