המכבים נגד היוונים 23144
איזה דרמטי זה היה בעונה שעברה... עודד קטש, הוירטואוז הישראלי, הווינר שלנו ערק לצד של האוייב ועוד העיז לנצח אותנו במו ידיו, כאשר עצר את המומנט של מכבי בסל שלוש ורטואוזי, ובקור רוח קטשי קלע את זריקות העונשין בלי להניד עפעף.
האמת לא ממש הייתה ככה, קטש לא היה ממש שחקן מפתח במשחק, אבל ככה אנו אוהבים לזכור את זה. גם צר לי להזכיר שאם קטש היה נשאר במכבי, מכבי לא הייתה מגיעה כלל למעמד.
בתקופה של קטש הייתה מכבי קבוצת ההתקפה הטובה ביותר באירופה, קטש היה מלך הסלים בליגה הארופאית, וזה לא הספיק אפילו בשביל לעלות לשלב ההצלבה.
בעונה שעברה התחזקה מכבי בשתיים וחצי עמדות עיקריות: עמדה מספר אחת (אריאל מקדונלדס, רכז מושלם, הגנה, תחושת משחק, התתקפה, מנהיגות ווינריות) ועמדת עוזר המאמן (דויד בלאט, המוח שמאחורי הגנת המאץ'-אפ-זון, לראות את זה עובד - תסלחו לי - חצי-זיון). החצי שייך לנייט האפמן (גנבת השנה בליגה הארופית).
השנה התחזקה מכבי בעמדה מספר 2, אנטוני פארקט במקומו של דורון שפר, החוד האטלטי של מכבי, ווירטואוז שמשחק גם 2 וגם 3 מעולה. עוד תוספת חשובה במיוחד להיום, צ'ורה כמובן שיעזור להפמן בסחיטת עברות מרברצה. דרק שארפ, העלוקה, לדעתי צריך לפתוח בחמישיה היום, כדי לא לתת ליוונים להתפרע יותר מדי בהתחלה.

לפנטנייקוס יש ארסנל של כוכבים שחודר לעומקו של הספסל. המפתח לניצחון כמו תמיד ההגנה של מכבי, במיוחד בתחילת המשחק. פחות מ70 נקודות ליוונים, ניצחון בטוח. 75 גם בסדר. 80 יהיה קשה, 85 ומעלה- רק בעזרת השם.
ההימור שלי, תוצאה באזור ה75-80 עם יתרון קטן עד מורגש למכבי.

מכבי הם הפייבוריטים לדעתי, קטש פצוע, אין מקום לדיסוננט, מצפה לנו היום משחק ברמה גבוהה ביותר, אז תהנו!
המכבים נגד היוונים 23176
רק שים לב שבחמישיה הראשונה של מכבי יש ישראלי אחד.
בכלל, גם במה שכתבת ציינת עמדות שבהם השתפרה מכבי - וגם הן עם זרים.
אני מצטער, פעם הייתי רואה את משחקי מכבי באירופה בכל יום חמישי (למרות שבארץ כמעט תמיד פיללתי להפסדים שלה), אבל עכשיו זה פשוט לא מרגש אותי.
אני לא מסוגל להרגיש הזדהות עם הקבוצה הזו, מה ישראלי שם - הכסף?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים