לא יודע 23188
תמיד תיארו את הנצחונות הקודמים בצורה כזאת, שכל המדינה חגגה, ואווירת עליצות שרתה על כולם. אני ראיתי את המשחק (ככה יכולתי לעדכן כאן מיד עם סיומו. איזו הקרבה!) ואני פשוט לא מצליח להתרגש. כל העסק נראה לי די משעשע. מילא, אם היה קרב צמוד עד לרגע האחרון - אבל הפארשים האלה פשוט הפסיקו לשחק 10 שניות לפני הסוף. ראבק, לא יכלו לתת משחק קצת יותר מותח בגמר?
לא יודע 23190
דובי מה יש לך? היה משחק אדיר וענק! מלא מהפכים, מתח, יכולת טכנית מדהימה - כל מה שמשחק טוב צריך להכיל, פשוט הנאה צרופה!

כל הכבוד למכבי על ההישג האדיר!
מסכים חלקית 23195
אני אינני אוהד ספורט. מה שקורה בענפי הספורט השונים בארץ מעניין אותי כקליפת השום, והסיבה היחידה שאני מתעניין בספורט זה או אחר מדי פעם היא היכרותי האישית עם אחד מהשחקנים. לא יותר מזה.
אולם, גם חוסר האהדה שלי לענפי הספורט השונים נעלם כשקבוצה ישראלית משתתפת באירוע בסדר גודל עצום כגמר אירופה בכדורסל ("ליגת סופרו", קראו לזה, לא?).
אף פעם אני לא אשכח את פסח שעבר. ישבתי לי על הספה בביתי, יום לפני ליל-הסדר עם הביסלי (לא כשר לפסח, עדיין!) לידי, כוסס ציפורני ואחוז עצבים, בעודי צופה באחד האירועים הטלויזיונים הטובים, מותחים ומרגשים ביותר שאי-פעם ראיתי. מה לעשות, תחרויות בין-יבשתיות עושות לי את זה.

השנה, התמקמתי באותה צורה כאשתקד, ובהחלט הייתי להוט באותה מידה שמכבי תנצח, אולם אני חייב לציין ששואו כמו זה של שנה שעברה הם לא נתנו. היה משחק הרבה יותר טכני, פחות ריגושים, פחות תחכום - פשוט כדורסל. כן, נסחפתי לתגובות אמוציונאליות חיוביות ברוב המתפרצות של מכבי ולתגובות שליליות במתפרצות של היוונים, אבל משום מה, בראיה לאחור - זה לא היה אותו הדבר.
אחלה משחק, אבל אני חייב להסכים חלקית עם דובי - זה לא היה *ה*משחק.
דפיקות לב מוגברות 23194
זה מה שהרגשתי כשהיוונים טרפו את הארבע-עשרה אחרי המחצית.
ואם זה לא כדורסל משובח (והתרגשות פראית) בשבילך, אז אולי יש בך יותר מן האנתרופולוג מאשר מהאוהד (שזה לאיו דווקא לגנותך, אלא שאני מחכה לנצחון הזה כבר קרוב לעשרים שנה).
לא יודע 23201
במשחק כדורסל ישנם רגעים בהם ניתן להכריע את המשחק. לפעמים זה קורה אחרי 10 דקות, ולפעמים אחרי 40. לפעמים הפרש של 7 נקודות נראה כמו 20, ולהפך. במקרה הזה, המשחק לא הוכרע ממש עד הדקות האחרונות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים