המוזיקה כמקדמת אידיאולוגיה 23545
עדי רן דוגל בשיגעון. הוא כותב על כך, הוא שר על כך והוא מכוון את התדמית שלו לכיוון זה. השיגעון הוא ההצדקה לקריירה של עדי.
מאחר שאיני מזדהה עם מסרים טוטאליים אינני יכול להזדהות עם עדי. לכל היותר, אם אין לי גישה לתורתו של ר' נחמן (ויש לי), עדי יכול להאיר פאן מסויים בעבודת ה'. צריך לזכור שתורתו של ר' נחמן עמוקה ורחבה וגם לימוד שיטתי או חוויה רוחנית, אינם משיגים את גודל תורתו של הצדיק. לכן, אין לראות בעדי מייצג של ציבור, ודאי לא של תורתו של ר' נחמן. עדי הוא אמן שכותב, מלחין ומבצע את שיריו לכבוד הקב"ה.

את הדיסק הראשון, "האחרון שבעם" לא אהבתי במיוחד, למרות המוזיקה המצויינת בהפקת ג'וני שועלי. בדיסק הנוכחי, "אל תכה בסלע", אין אפילו את ג'וני שועלי...

בכל מקרה, אם אין איסור לעשות באתר פרסומת, אפשר להשיג את הדיסקים אצלי בטלפון 053-809553.

אבל הדבר החשוב, לטעמי, הוא שעדי סייע להכניס לתודעת הציבור שיש אמנים שיוצרים מוזיקה יהודית אחרת. מקורית יותר, רעננה יותר. אבל, אם מותר לי לנבא, יבואו אמנים אחרים ויקצרו את הפירות...
המוזיקה כמקדמת אידיאולוגיה 23547
רק שאבין,
לא מדובר פה באמונת אמת אלא באידאולוגיה
גרידא שאפשר להחליף או להפריך אותה?

או שמא רק פליטת מקלדת מצדך...
המוזיקה כמקדמת אידיאולוגיה 23622
אמת, הכותרת לא מוצלחת. אבל היא מובנת במשפט הראשון שכתבתי. השיגעון אצל עדי הוא אידיאולוגיה. מבחינתו זהו ביטוי של האדם לשיפלותו מול בוראו ולפיכך ביטוי הולם לאמונה. עדי מוביל קמפיין למען שיגעון לצד שיטות וסמלים נוספים המומלצים לחוזרים בתשובה.
המוזיקה כמקדמת אידיאולוגיה 218223
איפה אני יכול להשיג את המילים של השיר ''אל תכה בסלע''

תודה
המוזיקה כמקדמת אידיאולוגיה 218231
נסה את http://www.shiron.net

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים