אז איך בוחרים? 2388
בתור אדם שהלך מספר פעמים לתערוכות לימודים (טוב, זאת היתה דרך לקבל יום חופש מהצבא), אני רק רוצה לציין את חוסר התועלת המשווא שבתערוכות אלו. המטרה היא, כמו שציינה שלומית, לתת אפשרות ללא-נחשקות לנסות לצוד חתן. האוניברסיטאות בקושי טורחות להביא שנתונים. למרות שזה מעניין לשמוע על בתי-ספר לבישול בלב צרפת הכפרית, זה לא באמת מה שרובנו רוצים (טוב, נו, יכולים להרשות לעצמם).

אחרי שצלחתי את ההחלטה (ממניעים מוטעים לחלוטין, אך שהוכיחו את עצמם יפה) היכן ללמוד, וממרומי הסמסטר הראשון, ניתן להגיד שהדרך הנכונה ביותר להחליט היא לבקר במוסדות עצמם ולשאול את הסטודנטים. הם הרי עם פטפטן, והם ישמחו לענות לך - ולהם גם אין אינטרס לשקר. כדאי אולי גם לבדוק סקרים שונים של מידת פופולריות של מרצים בחוגים שונים, ולבדוק כמה קני-מידה אובייקטיבים לא-לימודיים (רכות הדשא, גודל הספריה, איכות הקפה).
מה שבאמת משנה, כמובן, הוא מה אתה מחפש - לכל מקום, ואפילו לכל חוג, יש יתרונות וחסרונות משלו.

לסיכום רציתי לציין שלפי האפשרויות שמנית אני מנחש שאתה רוצה ללמוד מקצוע ריאלי כלשהו. הרשה לי לברך אותך - אין לך מושג כמה זה הרבה יותר מסובך במקרה של BA כללי, כמו שאני לוקח, בו אתה לא רק צריך לבחור את האוניברסיטה ואת החוג, אלא גם כל קורס וקורס שתרצה לקחת. זה אמנם יוצא מעניין מאוד בסופו של דבר, אבל הקדשתי שבועות לבירורים שונים ומשונים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים