יש לה ביצים לבחורה הזאת 242244
בלי קשר לזה שהיא קיימה קשרים עם רוצח שפל,
עדין יוצאת מבית המשפט ואומרת את הדברים הבאים:
שאלה:
אומרים שאת מעורבת בהכנת מטען ובניסיון להחדרתו לישראל.
תשובה:
"מה הקשר אלי? זה לא נכון, זה לא היה ולא נברא, לא תכננתי ולא ביצעתי. זה בסך הכל הרצון של השב"כ לקבור אותי, על מנת שאני לא אספר את הסיפור. והנה - היא טרוריסטית, אז היא כבר בוגדת, לא נקשיב לה. אני רוצה לספר את הסיפור שראיתי בג'נין: כניסות מטורפות של צה"ל, יריות באנשים ללא סיבה... אפילו הייתי עדה שישבנו נשים וילדים וירו שני בתים מעלינו".
שאלה:
בצה"ל קוראים לזה מלחמה בטרור.
תשובה:
"היה אפשר לראות אותנו, ילדים ונשים, לא היה חמוש אחד לידינו. יש להם צורך לנתק את הציבור הישראלי ממה שקורה שם - ואני אלחם. ואוי אבוי להם איזה תוהו ובוהו יהיה".

ישראלית טיפוסית, בלי שום היסוסים זורקת את האשמה על השב"כ (השב"כ רוצה לקבור אותי על מנת שלא אספר את הסיפור), מחזירה באיום (אוי ואבוי להם איזה תוהו ובוהו יהיה) וברור שלא מאבדת את העשתונות שלה.

אולי היא אשמה ואולי היא לא אך נראה לי שדרמה הולכת להיות לנו פה כמו שצריך.
יש לה ביצים לבחורה הזאת 242290
אם לה יש ביצים אז מה יש לנועם פדרמן, ביצי יען?
תגובה סטנדרטית 242303
התגובה של פחימה, עם העברת השיחה מנושא הפיגועים הפלסטיניים באזרחי ישראל, לזוועות הכיבוש כמצדיקות כל פעולה, כולל פיגועים כנ''ל, היא תגובה סטנדרטית לגמרי של כל מי שמתראיין מטעם הצד הפלסטיני (פלסטינים, ותומכיהם ישראלים וזרים).
תגובה סטנדרטית 242311
זה לא חדש אצלה. היא התראיינה ב''פוליטיקה'' לפני כמה חודשים, ולא היה משפט אחד שלה שהמוטיב המרכזי בו היה ''זה הכל בגלל הכיבוש'', כמו גם ''אם אני הייתי תחת כיבוש הייתי עושה אותו דבר''.

אני חושב שאין הרבה מה להשתיק אצלה, היא לא אומרת שום דבר שיש בו טעם, וגורמת נזק תדימיתי גדול למחנה שהיא אולי מתיימרת לייצג.
בקיצור 242340
השאלה היחידה היא האם היא תומכת בטרור כפי שהוא או לא ואם כן היא קצת יותר מטורפת משמאלנית.
תומכת טרור ללא כל ספק 243614
באותו ראיון שצוטט פה למעלה, היא אמרה שהיא עומדת מאחורי זכרייה או איך שלא קוראים להוא שעושה לה נעים בעורף.

הוא, מצידו, לקח אחריות על הפיגוע שלמרבה המזל לא הצליח לצאת לפועל בירושלים, והסתיים בשלושה לוחמי מג''ב פצועים ובהרוג פלסטיני אחד.
ידיים ארוכות? 243617
איך הוא עושה לה נעים בעורף אם היא עומדת מאחוריו?
By proxy 243620
תגובה סטנדרטית 246043
קראתי את התגובה שלך בקשר לפחימה, איך אתה יכול לשפוט מבלי לדעת את הפרטים? לאיזה צדק יכולה טלי פחימה כבר לצפות עם אזרחים כמוך? תסתכל בבקשה בראי, תביט לעצמך בעיניים ותראה, תגיד, אסור להתנגד לכיבוש? אני מפנה את שימת ליבך לתקופה שיהודים הוצאו החוצה מהבתים על ידי השכנים, והושמדו על ידי קבוצות ההשמדה הנאציות ימח שמן, ואז נכנסו השכנים הטובים ושדדו את רכוש היהודים, איזו הצדקה היתה לשכנים של יהודי הונגריה לגזול את בתיהם? איזו הצדקה יש לנו לגזול את אדמות הפלסתינים? מה יש לנו לעשות בפלסתין? חוץ משמירה על האינטרס של כל הדודו אפלים ויתר השותפים של האולמרטים.

על עדרים של אנשים כמוך עולה כפורח שלטון מושחת שדורס את עמו שלו ודורס את הארצות השכנות, המדינה שלנו אבודה בגלל השפיפות של אזרחיה, סינדרום הטפשות של האזרחים הוא הקוצב את זמננו, הזמן של ישראל כארץ חופשית הולך ואוזל .

שלטון מתועב לעם של קופים אוי לנו מן השלטון ואוי ואבוי לנו מרמת האזרחים
תגובה סטנדרטית 246048
אני לא מבין אותך. מה זה שייך, כל זה? המגיב שלפניך בתגובה 242311 דיבר על סגנונה השגור והסטנדרטי של הגברת פחימה, הנוהגת לחזור על סיסמאות ואינה עונה לעניין כששואלים אותה שאלה - והוא אמר דברים נכונים, עם כל הצער. כזוהי גם התרשמותי מהראיונות איתה. מה זה שייך לידיעתו או אי ידיעתו את העובדות?

ובכלל, מה כל ההתנפלות הזאת? מה זה "עם של קופים"? בשביל מה לדבר ככה? אתה באמת חושב שכך תשכנע אנשים בצדקת דרכך? לא רק פחימה - גם אתה גורם נזק למחנה הנאבק על אותם דברים שעליהם אתה נאבק!

ומה זה "רמת האזרחים"? אפילו פרופסורים באקדמיה שאכן *בודקים את רמת האזרחים* במסגרת עבודתם - אינם מעיזים להתבטא כמוך. בתור שמאלן, אני מתבייש בך ובסגנון שלך.
תגובה סטנדרטית 250585
הרפלקס המותנה של מערכות השילטון שלנו, לא מעט "בזכות" אזרחים אומרי-אמן מהמרכז הפוליטי התשוש - הוא להזיל ריר לנוכח כל השתלחות של השב"כ באזרח זה או אחר, בין אם הוא בא מהימין ובין אם הוא בא מהשמאל.

מקומֵם ומחליא לראות כיצד משמשים עד עצם ימינו אלה "תקנות ההגנה לשעת חירום", שאינן אלא חוקי שילטון הכיבוש האנגלי בפלשתינא א"י, בהם השתמש הכובש הזר כנגד אותה "ההגנה" וכנגד אחיותיה המחתרתיות, "אצ"ל" ו-"לח"י".

אם יש למדינה חשדות מבוססים שטלי פחימה עברה עבירות פליליות - תגיש נא כתב אישום מסודר, תעמיד אותה למשפט ותאפשר לה להתגונן בדרך המקובלת, גם אם באיחור רב ורע, לאחר שרוב העיתונות והמון רב של שופטי ומשפטני רחוב
כבר עשה בה לינץ' מילולי, שחייב לעורר בחילה עזה, לא רק בקרב השופטים המקצועיים - אלא בקרב כל שוחרי כבוד האדם וחירותו.

מעצר מינהלי מזכיר לנו רפובליקות בננות דרום אמריקאיות, ואוי לנו אם הן מתחילות לשמש נר לרגלינו. צר, צר מאוד שאפילו נשיא בית המשפט המחוזי בתל-אביב, השופט אורי גורן, המוכר כשופט ליברלי, נסחף בנחשול הלינץ' הציבורי ודחה את עִרעורה של טלי פחימה על המעצר המינהלי.

לשימחתנו, ישראל היא מזה 56 שנה מדינה הנחשבת לחברה במשפחת הדמוקרטיות המתקדמות, והיותנו אוסף של מחתרות ואירגונים צבאיים שונים - הוא נחלת ההסטוריה ההולכת ומתרחקת, וכך הוא חייב להישאר, גם אם, לצערנו, ולא פעם לאסוננו,
אנו חייבים להתאפק ולנהוג כמדינה מתוקנת, מול אירגוני טרור משולחי כל רסן, למיניהם.
תגובה סטנדרטית של החמאס 250619
הטרמינולוגיה שלנו כלפי היאהוד קובעת שהם בני קופים ו*חזירים*. לא לשכוח את החזירים.
תגובה סטנדרטית 250679
''לשפוט בלי לדעת את הפרטים''
הם רגילים לזה מן הבמה החדשה.
תגובה סטנדרטית 250992
האדמה היא שלנו, אם שכחת את העובדות.
אני רואה שהתעמולה השיקרית של מדינות ערב, כולל ה ''פלשתינאים'' שכנעה גם אותך.

ובקשר לטלי, בית המשפט יקבע, מה יעלה בגורלה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים