242888
הממשלה ההרוסית מכחישה שהיתה מתקפת טרור. קשה לומר אמת אם לא מתרגלים זאת מדי פעם...
אכן, ממשלה 'הרוסית' 242921
פעולת טרור? 243041
אם זו הייתה פעולת טרור הרי שמדובר באקט ממש מטופש, או בואו נאמר, בלתי יעיל. 11/9 *לימד* כי אפשר למקסם את הנזק מפעולת טרור באמצעות שימוש במטוס כפצצה גדולה (וניידת). אם 2 צוותי חוטפים השתלטו על שני מטוסים, וכמעט בו זמנית פוצצו את המטוסים, ואת עצמם בתוכם, מדוע לא הגדילו הנזק? מדוע לא טסו לתוך בניין?
אודה כי סמיכות התרסקות שני המטוסים מעוררת חשד, אך לטענה כי מדובר בארוע טרור צריך הוכחות. אם אף ארגון לא לוקח על עצמו את האחריות, איפה התועלת במעשה טרור?
בקיצור, עד שלא יוצגו פרטים נוספים אני נוטה לסבור כי מדובר בתאונות.
פעולת טרור? 243104
לא כל חוטף יודע להטיס מטוס.
ואם זאת הייתה סתם פצצה טיפשה? 243116
ואם זאת הייתה סתם פצצה טיפשה? 243144
אז כנראה שקריאת ה S.O.S. ששודרה מאחד המטוסים, שודרה כי הדיילת מצאה את הפצצה בטעות...
ואם זאת הייתה סתם פצצה טיפשה? 243323
יתרה מזו, גם אם זו הייתה פצצה טיפשה עדיין חסר מניע לפוצץ שני מטוסים אך ללא נטילת אחריות של שום ארגון. אני פתוח להצעות: איזה אינטרס יש לבצע אירוע טרור מבלי לשת באחריות בו? תשובה אחת שאשלול היא שנלקחה אחריות אך הממשל הרוסי מסתיר אותה, כמו שאמר האלמוני בתגובה 242888 קשה לומר אמת אם לא מתרגלים זאת מדי פעם. טענה זו אינה סבירה משום שאם אתה ארגון טרור שנוטל אחריות על מעשה טרור, ובזה *הרווח* של מעשה הטרור, אך הממשל לא משתף איתך פעולה, מדוע לא לפרסם זאת בתקשורת בינלאומית או באינטרנט? כך גם תציג ערוותו של הממשל שבו אתה מעוניין לפגוע.

חוץ מזה, לעניות דעתי הצנועה, קל הרבה יותר להחדיר למטוס להב חד כלשהו ולהשתמש במטוס עצמו כפצצה מאשר להחדיר פצצה למטוס, ובייחוד בשדה תעופה רוסי, לפחות על פי הארץ: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים