עכשיו יעלו כותבי השמאל עם ''תיאוריות קונספירציה'' אויליות 243002
כמו שגורמים בימין הקיצוני לא מוכנים להודות שי. עמיר צמח מקרבם, וממציאים כל מיני תיאוריות קונספירציה (הוא בכלל סוכן שב"כ/ השב"כ תפר לו תיק וכו'), גם גורמים בשמאל הקיצוני לא מוכנים להודות שט. פחימה צמחה מקירבם, וגם הם ינסו להעלות כל מיני תיאוריות קונספירציה (היא בכלל סוכנת שב"כ/ השב"כ תפר לה תיק וכו').
עכשיו יעלו כותבי השמאל עם ''תיאוריות קונספירציה'' אויליות 243043
<"תיאורית קונספירציה" אוילית>
שטויות. 243046
שוב:
במקרה של י. עמיר היה ברו מהשניה הראשונה שהוא אשם במעשה (במובן הטכני הפשוט). הוא נעצר עם כלי הרצח ביד, שניות לאחר הרצח, הודה ברצח ושחזר אותו.
במקרה של ט. פחימה אין עדיין אפילו כתב אישום.
ו
או! הנה כבר אחד! 243047
כל העובדות שהבאת לא מונעות מאנשי הימין הקיצוני לטעון שי. עמיר סוכן שב"כ.
באותה מידה, גם העובדה שט. פחימה מתרועעת עם טרוריסט בכיר, ושחזרה שוב ושוב על התבטאויות תמיכה בטרור (ואלו כבר עבירות כשלעצמן - סעיפים 114 ו 103 לחוק העונשין), לא מונעת מכותבים כדוגמתך לטעון להיותה סוכנת שב"כ, או אף לחפותה, עקב העובדה הטכנית שעדיין לא הוגש כתב אישום (אפילו נגד י. עמיר לקח לפרקליטות זמן להגיש כתב אישום, למרות שזה נעשה במהירות רבה יותר לעומת הנוהל הרגיל)
או! הנה כבר אחד! 243096
לא ברור לי אם אתה סתם מנסה לעורר פרובוקציה או שאתה באמת מאמין במה שאתה כותב?
כי אם כך הדבר צר לי עליך.
נו באמת. הבנת הנקרא למדת פעם? 243231
*לא* טענתי שהיא סוכנת שב"כ. *לא* טענתי שהיא חפה מפשע (מעבר לטענה הכללית שכל אדם הוא חף מפשע עד שהוכחה אשמתו). *לא* התייחסתי לעברות שבהן הודתה - הן לא באותו סדר גודל בכלל כמו העברות שהיא מואשמת בהן או עברותיו של מר עמיר.
כל מה שאמרתי הוא שיש בכל זאת הבדל בין רוצח שנתפס שניות אחר הרצח כשכלי הרצח בידו, לבין מי שהעדויות נגדה (אם קיימות) עדיין חסויות לחלוטין, ושלמרות שנעצרה כבר פעמיים ומעצרה אף הוארך לא הובהרו עדיין כלל החשדות נגדה.
את הטענה שלך על תיאוריות קונספירציה ניתן יהיה לבדוק אם וכאשר הגב' פחימה תואשם ותורשע. אני אישית מתחייב לא להעלות תיאוריות כאלה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים