טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 245713
אילו יכלתי הייתי נוטל מידייך 7 מתוך 10 הקבין של הסבל שעולה עתה בחלקך, ומן הרדיפה שרודפים אותך.

לצערי יש לי קבין על קבין של רדיפות ממסדיות ושב"כיות ארוכות זמן משלי.

אני לא זכיתי להפגש עם זביידי, נפגשתי עם משפחות עניות ישראליות נסיתי לשכנע אותן לצאת בהמוניהן למאבק פוליטי מחאתי ולא לעמוד בתורים למזון.

אני בקשתי חקירה חוקית ופומבית בפרשת גניבת ומכירת ילדים יהודים על פי רקע וקוד עדתי.

אני בקשתי שיספרו לעמנו מי הם "מנהיגי הציונות האלה" שהסגירו את היהודים לידי הנאצים?

בעבור המשטר האוליגרכי אצלנו מה שאני עשיתי נראה להם יותר גרוע מהביקור התמים שלך טלי אצל זביידה.

התרומה שלך טלי וזה כנראה הכי מרגיז את חורב ומלבה את יצר ה"מקארטיזם" בין זמננו, היא בכך שהיא הציגה בפנינו תמונה אנושית של מי שמחנכים אותנו לראות בהם אנשים "ערפדים".

אם טלי פחימה תציג בפנינו את פניו החביבות האנושיות של זביידי, את אשתו, את התינוק שלו, את הכנסת האורחים הערבית האצילה, עלולה להיווצר תקלה נוראה.

החברה בשלטון שיש להם הרבה כוח אבל רק דייסה בין האוזניים משתמשים באנשים כמו זביידה כדי להציג את הטרור הערבי, וכדי לפשט ולפזר את הקונספציה של "טרור מוסלמי" מאורגן על פני כל העולם כביכול. והנה את באה והורסת להם טירוריסט עם פוטנציאל.

בדרכים הללו שיכנעה ישראל את האימפריאליסט בוש למגר את אפגניסטן הכל כנגד טרוריסט שלא היה ולא נברא "בין לאדן"

מחמת שוד האדמות הערביות, מתעוררת תנועת התנגדות והתגוננות, זו תנועה של לוחמים ערביים, מה רק לאלה שיש טנקים יש הצדקה ורשות להלחם על מה שהם מאמינים?? הם לוחמים בארץ שלהם ואנו לוחמים בארץ שלהם, לאדם עני עירום בלתי חמוש אין הצדקה למות ביחד עם שוטניו הדורסים את כבוד האדם שלו בנוכחות ילדיו?

טץ הדברים הללו אני כותב כאשר ליבי שותת דם בגין כל פיגוע, אבל במלחמה יש קרבנות, מי שרוצה לגזול אדמות בכוח הזרוע צפוי להשבת מלחמה שערה.

ישראל שודדת את אדמות הערבים, הורסת את בתיהם, רוצחת את מנהיגיהם, את בני משפחתם את ילדיהם את זקניהם ואם מתעוררת תגובה, היא נקראת "טרור" זה לא טרור זו מלחמה, מלחמה בין בלתי שווים אבל עדיין מלחמה.

בכל בתגובה ישראלית, דווקא בגין עוצמתה הצבאית, נוצרים עוד ועוד שהידים, מתפתח גרעין קשה מחושל, שמבין שעם ישראל לא יילך משכונתם בטוב, שמדובר כאן בגזלנים מלידה.
בשבילם הולכת ומתחשר ההחלטה מדינה או מוות.

ההמשך ידוע, הרוג מוליד שהיד ושהיד מחולל הרוגים, והרוגים מחוללים נקמה ונקמה מחוללת פעולת תגובה וכל אלה הולכים ומקימים ומכוננים את הגורם הנחשב הכי דומיננטי בענין, "מאזן הגופות" מי יחולל הרבה יותר מקרי מוות בצד השני. והכל עד שאחד הצדדים יחולל מגה פיגוע שיהפוך את כל הענין לגרוטסקי והלוואי ואתבדה.

מי צודק כאן? בעל הקרקעות, הפלסתינים שמפללים לשמיים לאומיים מעל לראשם, הישראלים עם כלי הנשק החדישים שלהם? או החיילים העירומים הפלסתינים החמסניקים ויתר הלוחמים?

אל תוך הבלגן הנורא הזה באה ילדה טהורה, תמימה, אמיצה, מאד הגונה, שמה טלי פחימה, מחרפת את נפשה, היא לא מסתכלת מי צודק, היא מסתכלת בעיניים של אנשים ואומרת לעצמה מי ימות ומי יחיה והאם אפשר לעצור את זה?

טלי נכנסת לתוך האש, היא מצפה מקווה שתמצא משהו שיחולל הידברות יעצור את מעגל הדמים והמשך מעשי הרצח.

אבל יזמות כאלה ותכניות כאלה ותכניות כאלה לא עולות בקנה אחד עם הרעיונות של מופז ושרון, וכי מדוע זה יוותרו על כל היתרונות שהשיגו? לפלסתינים הרי, כמעט אין מנהיגים רוחניים, כולם נרצחו, אף פייסל חוסייני המתון שבהם, הטנקים מוכיחים את עצמם מול גופות עירומים של פלסתינים עניים ומהעולם האטום האדיש לא נשקפת שום סכנה.

המסוקים תורמים תדיר לשינוי מאזן הגופות לטובתנו מדוע שמופז יוותר עתה על כל זה? הוא צריך התלכדות של כל אנשי גוש אמונים נגדו? מה יש כבר לא מצפה לו פריימריס?.

תקוותנו תלויה בך ובשכמותך טלי, אל נא תשימי לב לדברי המלעיזים, עלובי הנפש הרדודים, האנשים המתפרנסים בהכפשתם והשמצתם של מי שמסוגלים לעשות למען העולם.

שתיקתם של אימפוטמטים רוחניים ומוסריים היא שאיפשרה בזמנו את התנפלות האיינזצגרופן והאס אס על העם היהודי.

כל מסע גדול מתחיל בצעד קטן אחד, את טלי הגיבורה שלנו, עשית צעד גדול, היה אם תיפול שערה משערות ראשך, אנו נדאג לכך כי תיבדק במיקרוסקופ כל חריגה מן החוק שהיתה כאן.

כאשר תצאי בשלום מן הענין ואני מתפלל לכך, נפזר פרחים במסלול הליכתך, יהיו הרבה אנשים שיחבקו איתך ידיים ואם אזכה כלכך, אני אהיה בתוכם.

מי יתן ואלפי פלסתינים יפתחו את בתיהם לרווחה עבור אזרחים יהודים שלא יבוא להתנחל ולגזול אלא יבואו להתגורר מעט ולהתארח. פעילו כזו יכולה לשים קץ למעגל הדמים ולהותיר את כל הגנרלים הליליפוטיים שלנו נבוכים.

חזקי ואמצי מורה דגולה.

אדי מלכא חבר הגרעין המייסד של הפנתרים השחורים ויו"ר הפנתרים כחול לבן.

אני אוהבך ומעריצך
טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 245765
פייסל חוסייני נרצח?

שיט. אי אפשר לשמור סודות במדינה הזאת. כמה טרחנו ועמלנו כדי שזה ייראה כמו התקף לב, ואף הרחקנו עד אחת הנסיכויות הרחוקות כדי לא לעורר חשד, והכל לשוא. תמהני אם הדבר הבא שייחשף כאן יהיה הרעלת הבארות בעזה או חטיפת התינוקות מבית לחם לצורכי קמחא דפסחא.
טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 245802
אל תתמם.
אחרי פרשת משעל כולנו יודעים שכשמנהיג פלשתינאי חוטף התקף אסטמה חמור, זה בגלל שהחליפו לו את השמפו.
טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 245805
איזה יופי הזדמנות יש לי לדבר איתך:
תגיד, מה עם משכורת? כבר ששה חודשים לא מגיעה לי לחשבון בנק ברמאללה.
טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 245932
אתה מציג את עמדותיך כחצי הומור חצי אמת, זו היא לצערי דרכה של מערכת הצללים של השב"כ, קרא את ספריו של ברי חמיש ותיווכח לדעת כיצד משחרר הממשל עודפי לחצים בדלת האחורית "הם לא רוצים שאנשים יבינו פעם שרבין לא נרצח על ידי איש השב"כ עמיר אלא נרצח על ידי מי שרצו לעצור בשעה ה12 את החזרת עשרות אלפי קילמטרים מרובעים של אדמה.

רבין נרצח כי הוא עמד להחזיר אדמות, כי היה לו די רצון וכוח לעשות את זה, אז אחרי הרצח בא המלבי הזמני"בא ברי חמיש ומספר סיפורי קונספירציות, ואילו הבטחון אצלנו, השב"כ, מגלה ולא מגלה, חושף ומסתיר, איזו ערמומיות?

פגשתי את פייסל חוסייני זמן קצר לפני שנרצח, שוחחנו על הקמת פדרציה ישראלית פלסתינית, הוא אמר לי אם אסכים לרעיון המטורף שלך אדי, אמות ! ואני אמרתי אכן ייתכן

יחיאל חורב מתקשה להבין שאי אפשר להרוג את כולם וגם אם יצליח לעשות כן הוא ישאר בסוף עם שב"כ בלי מדינה.

אל לך ש שב"כ להרעיף כל מיני דמיונות ילדותיים, אתה עושה כן כדי למנוע דיון רציני במעשים אמתיים, הפלת מגדלי התאומים על ידי גופים שנמכו ואומנו על ידי ישראל למשל.

רצח של אלפי אמריקנים חפים מפשע בשביל שאמריקה תקבל את התרוץ להכנס למפרץ ולמגר את סדאם

ומה יהיה כאשר העם האמרקני יפקח את העיניים? נראה לך דמיוני? ניסית פעם לבקש ממני הוכחות? זה מענניין אותך בכלל מעבר לבדיחות הדעת?
חוסייני, רבין, התאומים, חורב 245934
בוא נעבוד הפוך: אנחנו נניח שהכל קונספירציה, וכשאתה תגלה שמשהו קרה __שאיננו__ קונספירציה, תכתוב לנו.
טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 245943
יחיאל חורב? החנטריש ההוא מהמלמ"ב לא עובד איתנו, יש לו אג'נדה משלו. אל דאגה, אנחנו מתכננים עבורו איזה ארוע מוחי קטן שישיב את הסדר על כנו.

על עניינים גלובליים כמו בנייני התאומים ומלחמת המפרץ אני לא יודע הרבה, אבל אם אתה באמת רוצה אני יכול לשאול את מ. מהמוסד ולספר לך. כפי שאתה בטח זוכר הוא ראש אגף אמריקה הצפונית, כך שהוא בטח יודע.

לעומת זאת, לגבי שאלתך האחרונה דוקא יש לי השערה די מבוססת: כאשר העם האמריקני יפקח עיניים הוא יקלל את השעון המעורר ויישבע לעצמו ללכת לישון יותר מוקדם להבא. לפחות זה מה שאני עושה.

בברכת יד לפה,

ש.
טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 245996
משכורת! מה עם משכורת??
ארבעים שנה אני עובד אתכם, בחייאת אללה עוד לא היה דבר כזה שחצי שנה לא תיכנס לי משכורת. אתם רוצים שאני אעשה שביתה? אבעיר צמיגים? אעלה על הגג של המוקטעה עם בלון גז?

אתם מצחיקים אתם, רק הדוד ישמע על זה אתם תשלמו לי כמו בובלך.
טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 246012
תפסיק לקטר. יש עיצומים באגף המשכורות וגם אני לא מקבל משכורת כבר כמה חודשים. לך לפחות אין כמעט הוצאות בעוד אני נאלץ לשלם מכיסי למשת''פים.
טלי פחימה ברכתי מלווה אותך 246204
ת'אמת אני אשם. אני עודדתי אותכם להצביע לממשלה הזאת.
וואלה, אני עם הליכוד גמרתי! וגם לביד!
התאומים? 246376
אני אשמח לשצוע הוכחות, רצוי בשתיים שלוש פסקאות מסודרות.

בכל מקרה אם בתאומים עסקינן האם גם הפלישה של סדאם לכווית הייתה מזימה ישראלית להפילו שלא עלתה יפה?

ומדוע בחרו סוכני המוסד(שב"כ, מלמ"ב) לפלוש דווקא לאפגניסטן לא היה עדיף שהעדויות יצביעו לאירן? או סוריה? רשות פלשיתנאית? לוב? מה לנו ולאפגניסטן?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים