טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 248342
כך פורסם שאמרה לאחר ששמעה על ההתנקשות בחלאה ההיא מג'נין.

עוד מישהו רוצה 'להעריץ' את המפלצת הזאת?
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 248345
"כך פורסם" זה מקור מפוקפק למדי. מישהו מוכן לעמוד (בשמו ובתוארו) מאחורי הפרסום הזה?
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 248348
אחד, רענן בן צור, ב-Ynet:

כמובן שהעו"ד שלה מכחישה. כנראה גם היא מבינה שמרשתה כבר עברה כל גבול.
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 248455
אחד, רענן בן צור, ב-Ynet רק כותב: "לאחר שיצאה מהצינוק, שם שהתה לאחר שסירבה לעמוד לספירה, פורסם הבוקר (יום ב') ב"ידיעות אחרונות" כי פחימה אמרה לסוהרות "איטבח אל יהוד"", כלומר, מה שאותו בן צור אומר, הוא לא שטלי פחימה אמרה "איטבח אל יהוד", אלא שב"ידיעות" פורסם שטלי פחימה אמרה "איטבח אל יהוד"‏1.
אני עדיין מחפש את מי שמוכן לטעון בגלוי ובשמו כי טלי פחימה אמרה את המיוחס לה.

___
1 ומבלי לקרוא את הידיעה מיום ב' ב"ידיעות", אני מוכן להמר שגם שם היא מובאת בשמו של גורם עלום שם, ושארנון מוזס לא יהיה מוכן להעיד בשבועה שפחימה אכן אמרה את המשפט האמור.
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 248522
או, לחלופין, שהיא לא אמרה "זה לא כאילו שאני אמרתי 'איטבח אל יהוד', רק אמרתי ש..."‏1

1 מכירים את הסיפור של קישון על המתאבק היהודי, שרק צריך שיעליבו את יהדותו כדי שהוא יצלח?
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 248614
האם יש בפרשה זו עובדות כלשהן היכולות לסתור את ההשערה שטלי פחימה מונעת ע"י רצון למשוך תשומת לב באמצעות פרובוקציות?
יתכן והיא ניצבת בנקודת האמצע בין מ. ואנונו וע. שכטר. יתכן שרצונה להרגיז את ה"אליטות" סיבך אותה במשהו שלא תכננה ועם שרותי הביטחון. מדוע היא ראויה לאמפטיה יותר מכל נהג שעבר עברת תנועה בהסח הדעת ומסתבך עם מערכת ענישה המתיחסת אליו כאל רוצח בפוטנציה הראוי לענישה למפרע? בקיצור, אפילו אם פחימה נענשת הרבה מעבר לחומרת מעשיה, קשה (לפחות לי) לחוש אמפטיה דוקא כלפיה.
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 248948
אני לא יודע (וגם לא כל כך מעניין אותי, למען האמת) האם טלי פחימה מונעת ע"י רצון למשוך תשומת לב באמצעות פרובוקציות. אני אפילו לא יודע האם טלי פחימה אמרה לסוהרים (סוהרות?) "איטבח אל יהוד". מה שאני כן יודע, זה שבהרבה מקרים ציטוטים מעין אלה המיוחסים לטלי פחימה, מובאים לידי ועל ידי העיתונות בדיוק בשביל המטרה הזאת: שיהיה קשה לחוש אמפטיה כלפיה.
אגב, שים לב לכותרת הדיון שתחתיו מתנהל דו השיח שלנו: "חשד: טלי פחימה מעורבת בהעברת המטען שהתפוצץ במחסום קלנדיה". זכרו של החשד הזה התפוגג ברגע שמישהו היה אמור לא ממש להגן עליו, אלא רק לטעון אותו, בבית המשפט.
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 250801
גמני לא ממש יודע מה מניע את טלי פחימה. באמת קשה לרדת לנבכי נשמתה של בחורה, שמכל גברברי ההייטק של 'אינטל' בקרית-גת, בחרה לתת את ליבה וגופה דפקא לעבריין מכוער, נשוי פלוס, ועילג לשון מג'נין (שאפילו רכבת ישראל עוד לא מגיעה לשם, ככה שצריך לתפוס טרמפים).

לאנינות דעתי המשתבחת לאיטה, גב' פחימה מייצגת את האבולוציה של הפריח'ה. מסתם מזדיינת שכונתית מהפריפריה, אל מעמד העל של אייקון תקשורתי ברמה של זוכי 'המירוץ לדירה 3'.

(אורי אבנרי לבטח משתגע מזעם, כל הדרך בפעם האלף אל המוקעטה, איך השרמוטה הקטנה גונבת ממנו את ההצגה כשגרירת פלשתין העשוקה בישות הציונית הכובשת, העושקת והמנצלת)
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 249539
האם יש הוכחה שיכולה לסתור את ההשערה שלי שטלי פחימה היא סוכנת מוסד שמנסה להסתנן לשורות השמאל על ידי אהדה ולאחר שתשוחרר תיכנס לשורות מק"י תטוס לקובה תיפגש עם קסטרו בגלל שתקבל סיווג ביטחוני גבוה ותרצח אותו?
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 249677
אם תבטיח לשמור סוד, אספר לך את כל האמת על הג'וב שקיבלה אצלינו טלי פחימה כמפעילתו של זכרייה זביידי מטעמנו. (כן, גם אנחנו הגענו למסקנה שצריך להתחיל לגדל דור של יורשים לסוכנינו הנאמן והוותיק מכולם, בשבילכם יאסר מהמוקטעה).
אם אינך מסוגל להבטיח זאת, התייחס נא להודעתי כהודעה איילית שטותית.
טלי פחימה לסוהרים: "איטבח אל יהוד" 251258
ביותר מידי פאשלות של מסירת מידע מטעה ומריחות נתפסו בשנים האחרונות הקרויים ''כוחות הבטחון''. כדי להאמין להם צריך להשתייך לצד הפוליטי המסויים שאותן משרתות רוב הידיעות שהם משחררים לאמצעי התקשורת. כל המידע מהקרויים כוחות הביטחון חשוד שהוא מידע מגוייס לטובת הפוליטיקאים. כך שאם השב''כ מפרסם ידיעה על טלי פחימה אסור להאמין שאכן כך בדיוק היה. הם מטפלים בטלי פחימה ובואנונו במקום להפנות כוחות לכיוון ימין קיצוני. המוטיב שלהם הוא שינאה ונקמנות כלפי אלה שהחליטו לנקוט עמדה אמיצה נגד הממסד הישראלי. לכן אין כל אובייקטיביות רק אינטרסים ללכלך ולהשפיע על דעת הקהל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים