ראיתי את הסרט 251205
ומדובר בסרט עלוב ונחות כמו סרט בורקס שרובו יריקות, מכות, קללות והשפלות של ישו. לא יותר מסרט של ערוץ נוצרי אמריקאי כמו המידל איסט טלויז'ן ולא משהו הראוי להיות הפקה הוליוודית מיינסטרימית. יחד עם זאת, לא נראה לי שהוא מעורר יצרים לפרעות ביהודים והרעש שעשו סביבו עלוב ומגוחך לא פחות וללא ספק תרם רבות להצלחתו.
ואם כבר מדברים על היסטריה מגוחכת של יהודים 275157
בא מקרה הנסיך הארי ומעלה אותה שוב: ראוי לנזוף בו ולהסביר לו את משמעות ענידת הסמל הנאצי, אבל הדרישה לביקור באשוויץ מוגזמת ופאתטית ומזכירה בקשה למחילה אצל הקתולים למען היטהרות.
ואם כבר מדברים על היסטריה מגוחכת של יהודים 275159
היו גם מי שהסתפקו בהתנצלות, הבנתי שהדרישה לבקר באושוויץ היתה של אבא שלו.

"הקהילות היהודיות: מרוצים מההתנצלות
דובר בתי הכנסת הרפורמים בבריטניה, הרבי ד"ר ג'ונתן רומיין, אמר ל"סאן", כי לא צריך לנפח את התקרית מעבר למימדיה. "העובדה שהארמון פירסם הודעת התנצלות מראה שזו הייתה טעות מצד הנסיך. מאחר וההתנצלות פורסמה, היא צריכה להתקבל", הסביר.

ועד הקהילות היהודיות בבריטניה פירסם הודעה בה נאמר: "הוועד מרוצה שהנסיך התנצל על התקרית. ברור כי העניין היה בטעם רע, במיוחד לקראת יום הזיכרון לשואה שנערך ב-‏27 בינואר, יום בו למשפחת המלוכה יש תפקיד חשוב בטקסים".

ואם כבר מדברים על היסטריה מגוחכת של יהודים 275231
השאלה היא למה מצפים מהנסיך הארי. בתור נסיך ארי, למה הוא אמור להתחפש?
מה הבעיה עם הארי 275270
LOL 275307
סרט בורקס? 275327
האם מחקים שם מבטאים של עדות שונות?
סרט בורקס? 275371
אני במקומך, לא הייתי מזכיר את המאכל שהזכרת בכותרת, אחרי הפשלות שעשית לנו עם זה.
סרט בורקס? 275403
כן. הארמים, למשל, מאוד סובלים שם. כלומר, אם הם עשו לשפה שלהם מה שהם עשו לשפה העברית (אפילו השידורים של טלוויזית אבו-דאבי מצליחים לייצר עברית טובה יותר), אני בהחלט מבין את טענות ההשפלה של ארז.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים