והוא בכלל לא ידע שהוא כזה 252404
היום במטבח הבחנתי שאני אוסף מקרר מתחת למגנטים.
איזה אבסורד, אותו מקרר וגישה כל כך שונה 252492
חוץ מאוסף המקרר שמתחת למגנטים, יש במקרר שלי אוסף נוסף. שקיות של פיתות קפואות, אשר לא נלקחה מהן הפיתה האחרונה לפני שנקנתה שקית פיתות חדשה. העניין נאסף ומצטבר משום שלחם אסור לזרוק (טוב נו, זה מטעמי עצלנות כרונית, כמובן).
בבקרים מעורפלים, כשהחושים עדיין ישנים וחוסר הזהירות בשיאה, קורה שאני מפשיר בטעות פיתה, שגילה נמדד בסדר גודל גאולוגי. מגלים את זה כבר בביס הראשון. צמרמורת.
הו, זה דומה להפליא 252496
לאוסף המקרר הישן שלי, שכלל מבחר של הקופסיות הקטנות הללו שמקבלים עם הפיצה/פסטה/ג'חנון וקרוביהן (פרמזן, תבלין פיצה, רסק עגבניות, סחוג, מייפל וכו'), ואחרי זמן מה, זה התפתח גם לאוסף מרשים של עובשים בצבעים מרהיבים.

ובאמת אני תוהה - אם יש לי במחשב אוסף גדול ביותר שכולל אלפי תמונות (דיגיטליות) שצילמתי, מסודרות לפי נושאים (ברובן), זה נקרא אוסף, או שזה נקרא קטלוג? מה ההבדל?
הו, זה דומה להפליא 252531
אני חושב שאוסף של דברים שיצרת בעצמך לא נחשב "אוסף". אחד מהתנאים ל"אוסף" נתפש אצלי כקבוצה של דברים שלא את יצרת. למה? ככה.
הו, זה דומה להפליא 252536
מה למה? אוסף צריך לאסוף.
אספתי, בחיי שאספתי 252653
אפתי תצלומים מכל מיני מקומות, שהמשותף להם הוא שאני צילמתי. אוסף או לא?
אספתי, בחיי שאספתי 252656
זהו, שבעייתי.
אספתי, בחיי שאספתי 252664
קוראים לזה תיק עבודות :-)
הו, לגמרי לא. 252798
תיק עבודות זה אחרי שאני אשחק אותה אייכמן של הג'ייפגים. (זה חוק כזה של האייל שדיונים חייבים להגיע לשואה לבסוף, לא? אז אני אקצר את התהליך וזהו) ואחרי הסלקציה - אולי - אולי אולי - מאה תצלומים :)
מנגלה 252900

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים