נלכד 253545
Ynet מפרסם כי משטרת ארגנטינה עצרה בדירה בבואנוס איירס חמישה עבריינים, בהם משה בן איבגי. כמו כן נעצרו ארז אקרושבסקי החשוד במעורבות ברצח של ישראלי ורפי מיכאלשווילי החשוד בעבירות סמים. שני עצורים נוספים טרם זוהו כי נשאו דרכונים מזוייפים. אין הסכם הסגרה בין ישראל וארגנטינה אבל אבל ישנו הליך גירוש מהארץ, במהלכו נציגי ישראל מחכים למגורשים מעבר לגבול.

הימורים על מתי הוא מקבל עוד חופשה? 253552
הימורים על מתי הוא מקבל עוד חופשה? 253834
הוא לא רצח ראש ממשלה, הוא סתם רצח נהג מונית. למה שלא יקבל חופשה?
הימורים על מתי הוא מקבל עוד חופשה? 253869
(מתוך נסיון להתעלם מהסרקאזם הבוטה). נתחיל מזה שבהיותו בן 15, רצח נהג מונית בלי סיבה ובכל הזדמנות שניתנה לו חופשה, הוא ניצל אותה למעשי שוד ופריצה. אם אני לא טועה, קראתי גם שהוא לא התנהג כאסיר למופת בעת שהייתו בכלא ולפיכך אין שום סיבה לאפשר לו מגע עם העולם החיצון - מתוך מטרה להגן על אזרחים תמימים וחפים מפשע, ולא כעונש לאסיר.
הימורים על מתי הוא מקבל עוד חופשה? 253887
האבסורד הוא שגם אחרי שהוא ניצל חופשה למטרות שוד, נתנו לו *עוד* חופשה, והוא נמלט. אז למה שלא יתנו לו עוד חופשה? מה כבר יקרה? מקסימום יברח שוב, כבר ראינו שבסוף זה מסתדר לטובה. גם נהגי המוניות יותר אדיבים כשהם יודעים שהוא מסתובב חופשי.

אני קורא עכשיו את "עלובי החיים". שם, אחת הדמויות נכנסת לכלא לחמש שנים ויוצאת אחרי 19, בגלל כל נסיונות הבריחה הכושלים שלה. זה קצה אחד של המוט. האם אנחנו לא קרובים למדי לקצה השני?

(לא דשו בזה כבר בדיון כאן? אני צריך לשבת ולקרוא אותו מחדש).
הימורים על מתי הוא מקבל עוד חופשה? 253919
טוב, לא אמרתי שהשב''ס או מקבלי ההחלטות פועלים על פי הגיון דגול. כנראה שהגיע הזמן לבדק בית ורענון נהלים (ולא, אני לא נכנסת פה לדוגמא הסמויה של יעקב).
הימורים על מתי הוא מקבל עוד חופשה? 253949
החופשה ניתנה בהוראה מפורשת של בית המשפט. השב''ס שלל את כל החופשות.
אני רק שאלה 253957
איסר הראל בתמונה?
אני רק שאלה 253960
דיון 1374.
שיאני האפס 253984
אחד הדיונים היחידים באייל, שלא זכה לתגובה (חבר'ה, אל תקלקלו).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים