יש לי אוסף מסוג אחר 253805
"אוסף" של מסלולי טיול בארץ, במטרה להגיע לכמה שיותר פינות אפשריות, ולכמה שיותר מסלולים - מסומנים ולא מסומנים. בעבר עשיתי הערכות לפיהן כבר עברתי ברגליי יותר מ- 5000 ק"מ מסלולים שונים בישראל, ורצף מוחלט של מסלולים המשתרע על פני יותר מ- 2000 ק"מ, ומגיע כיום ממרגליות שמעל לקרית שמונה בצפון, עד לאשקלון בדרום, עם שלוחות רבות כמו ירושלים, עפולה, צומת גולני ועוד - ובמטרה כמובן להשלים את הרצף הזה ממרומי החרמון ועד מעבר טאבה, ולכלול בו כמה שיותר מסלולים (למרות שלא ניתן לכלול בו את כל המסלולים - למשל מסלולים שביצעתי ביהודה ושומרון).
יש לי אוסף מסוג אחר 253839
מרשים.
אני מכיר כמה רחובות בתל אביב, את כביש מס' 1, בואכה נמל-תעופה-בג-אלפיים, וכמה רחובות בלונדון. ויש לי אוסף של כרטיסים יומיים של האנדרגראונד.
נו, שוין.
יש לי אוסף מסוג אחר 253935
ואללה. אותו דבר אצלי. היציאה הטובה ביותר מת''א היא לכיוון נתב''ג ואין כמו לונדון.
יש לי אוסף מסוג אחר 254371
ביום שישי האחרי הצהריים נגמר לי המצבר. התנעתי עם כבלים מהאוטו של אמא שלי ואחרי זה צריך להשאיר את המנוע דולק איזה שעה כדי להטעון אותו מחדש. אז נסעתי לנתבג להריח קצת חו''ל ולפנטז בדרך שאני עולה על מטוס לאמסטרדם ולא חוזר.

בכניסה לנמל השתרך תור יחסית ארוך של מכוניות וכשהגעתי לכניסה קיבלתי מהשומר פתק שמסביר שבשעות אילו נערך בנמל תרגיל של השב''כ ואם אני שומע פיצוצים ורואה עשן, שאני לא אבהל ואעשה מה שאנשי הבטחון אומרים לי, כרגיל.

רציתי אמסטרדם קיבלתי טאבה.
יש לי אוסף מסוג אחר 254372
חשבת לכתוב בלוג ולגדל תנין?
יש לי אוסף מסוג אחר 254375
לא מקורי

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים