עזבו אותם בשקט 254978
המדינה שלנו אלופה בלעשות סנקציות כאלה לפתוח במתקפה נגד הדתיים כולם בגלל קובץ קטן של טועים אני קראתי את התגובות כאן ואני מתביישת שאתם אחים שלי השנאה במאמר ובתגובות פשוט עצובות אם למדינה יש בעיות עם תקציביה לישיבות שתפתור את זה עם עצמה למה לעזאזל לצאת כמתקפה נגד הדתיים בצורה חולנית כלכך למה לאנשים שיש השפעה כל כך גדולה במדינה כמו כתבים שדרנים ואפילו פולטיקאים למינהים למה הם לא יכולים להתלכד ולקרב בין העם במקום להשמיץ כל הזמן למה לא לשבח על הדברים הטובים ואת הבעיות לפתור בשקט למה כל החלונים שיושבים בבית ושומעים על הדתיים ש"גוזלים"לו כסף מבלי לדעת בבטחון אפילו אותו אדם מגדל את ילדי לשנאה שגדלה במשך הדורות.. פשוט מפחיד ומרתיח אותי הכללה המעוותת הזאת..לאיזה דור אני גדלה ואני רק בת 16...
עזבו אותם בשקט 254982
תפקידם של הכתבים והשדרנים הוא לדווח, לא "להתלכד ולקרב", וגם לא "להרחיק". זה שאת לא אוהבת את מה שאת רואה בראי, ואת מעדיפה לחשוב שאלו "השמצות" - זאת באמת בעיה שלך ולא שלהם.

זה שאת מציעה ש"אם למדינה יש בעיות עם תקציביה לישיבות שתפתור את זה עם עצמה.." - צר לי מאוד אבל זה בלתי אפשרי, היות והתקציבים האלה באים מן המיסים ש*אני* משלם, ואני לא מוכן לשלם עבור חבר שקרנים וצבועים.

בגלל גילך הצעיר מאוד, את אינך מבינה עדיין ש"לשבח על הדברים הטובים ואת הבעיות לפתור בשקט" - זוהי שיטה הנהוגה במשטרים דיקטטוריים ולא במדינות דמוקרטיות. שום בעיה אינה נפתרת "בשקט". בעיות הנפתרות בשקט יש להן מין תכונה מעצבנת לגדול ולתפוח לממדים מפלצתיים. כשתגדלי אולי תביני ואולי לא, לא כולם מבינים, אפילו כשהם גדלים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים