דרמת מלחמת מוחות סביב חיי אבו עמאר בבי"ח צבאי בצרפת? 257896
האם מחלת עראפת יוצרה במכון הביולוגי בנס ציונה?

מן הידועות שסרטן ניתן לייצר באמצעות קרינת X (רנטגן) וקרינה אחרת ממוקדת, וכך גם לגבי לויקמיה.

ישראל יצרה אמצעי לוחמה ביולוגית מהמתקדמים בעולם, וגם פיתחה אמצעי התנקשות ממוקדת "שקופים".

מוכר המקרה של התנקשות המוסד בחאליד משעל בירדן, כאשר רק הנסיוב הנגדי שפותח אף הוא במכון הביולוגי, אפשר להציל את האיש ממוות מיוסר ממקור תחלואה לא ברור.

שניים ממנהיגי האיזור כבר מתו בסרטן - חפאז אסאד, וחוסיין.

סיבות לחיסול אסאד לא חסרו, וגם מחסלים פוטנציאליים, כגון עיתונאי מראיין של "ברלינסקה" הדני או אף דיפלומט גרמני (שקודם לכן קיבלו עט קטנטונת מאיש המוסד בדיסלדורף או ברומא), אף אלה לא חסרו.

נו טוף, אבל למה חוסיין? נו, חשבו שעבדאללה שהתחנך בפנימייה באנגלייה ומוצאו הינו אירופאי למחצה, יהיה שליט לא פופולרי ואיש חלש.

מהומות בירדן, קריסת השילטון המרכזי, והרי לנו תחילתה של מדינה פלשתינאית בירדן שאוכלוסייתה ממילא מורכבת מ-‏70% פלשתינאים. יש לזכור שחוסיין ניער את חצנו מהנושא הפלשתינאי וסילק את אנשי האדמיניסטרצייה שלו מיו"ש, בעקבות הכשלת הסכם לונדון ב-‏1988 על ידי יצחק שמיר (בכייה לדורות, ששמיר דומני היה הראשון שהצטער עליה).
וכך, מהפכה בירדן, והפיכתה למוקד הישות הפלשתינאית, והסכסוך הופך לפתיר באורח פלא, לא כן?

אלא שאלייה וקוץ בה, וכותב שורות אלה שם ליבו לכך שטוני בלייר, ראש ממשלת אנגליה, וגם הממשל האמריקני פירסמו מייד לאחר עלייתו של עבדאללה לשילטון תצהיר ברור להפליא וחד כתער כי זהו אינטרס אמריקני (ובריטי) ראשון במעלה כי עבדאללה ישאר על כסאו. ומה דעתכם, הדברים הללו כוונו לאזני הקנצלר שרדר או לאוזני אריק שרון? מה, חשבתם שעשו את את האמריקנים והבריטים באצבע?

וכך, עראפת הובהל מייד לבית חולים של הצבא הצרפתי, תוך הצהרה שקופה למדי שיבדקו אצלו "הרעלה". האם המומחים הללו במכון הביולוגי מחייכים כרגע מתחת למשקפיהם ואומרים, נראה אותם מול המוח היהודי? אלא שגם לצרפת יש מומחי רפואה יהודים וכמה מהם אף זכו בפרס נובל. מלחמת מוחות? האם לישראל במובן הבסיסי חרף הצהרותיה היתה סיבה לבצע "חיסול רפואי ממוקד" בעראפת (כפי שרמז איזה חבר כנסת ערבי אתמול)?

אבו עמאר אירח כמעט ללא הבחנה על פיתה וחומוס כל מבקר ישראלי שהיה מוכן להתארח אצלו ולאמר כמה מילים בשבחו של הראיס. אפילו לא ניזקקו כאן לניספח לעניני סחר בשגרירות השוודית או לאיזה אוונגליסט נוצרי מאורגון, ארה"ב. יכלו ישר לשלוח את "שייקה המסריח" מהחבר'ה.

אז מה יש לנו כאן?

ראשית, התנתקות. שנית, עראפת הולך ובמקומו בא דחלאן או משהו כזה. מה רע? למעשה מדובר במחשבתם הניסתרת של ישראלים רבים מאד, ניתן להניח, שסברו משהו בדומה לזאת.

קישורים:

עראפת מת - יחי הפרטנר (מאמר ב"מחלקה ראשונה")
שני דפוסי תגובת-יסוד בציבור הישראלי למחלת עראפת: דחיקת הקץ בימין; מול איזונים הבזקיים של הטיות-מידע בשדרות האליטה
דרמת מלחמת מוחות סביב חיי אבו עמאר בבי"ח צבאי בצרפת? 257936
(ואני רק אציין שלדעת הכותב הנכבד שמעלי, רק רופאים יהודים יוכלו להתמודד עם המוח היהודי החריף שעושה לנו פטנטים ותאוריות קונספירציה).
רק רופא גוי 257951
ידוע הוא שרופא יהודי שיך לאחראים על קירבונם של יוצרים אלה ופגיעה בהם בכל דרך, שהרי נוכחותם מציבה כביכול איום כלפי ההערכה העצמית ומעמדם הנישא של קודקודי האוליגרכייה. ומסמנת בברור את אי יוצלחותם הקיומית והפרזיטיות הרעיונית של רוב רובם של אנשי האוליגרכיה והאינטלקטואלים שלהם בתקשורת, באקדמייה ובמערכי התרבות.
דרמת מלחמת מוחות סביב חיי אבו עמאר בבי"ח צבאי בצרפת? 258016
כתבתי זאת באירונייה ומקצת הומור
דרמת מלחמת מוחות סביב חיי אבו עמאר בבי"ח צבאי בצרפת? 258138
אדוני, כשאתה כותב משהו בהומור כדאי שתחדד את זה, או במילה צינית ברורה או ע''י אמוטיקון אינטרנט מקובל. אחרת קשה מאוד להבין.
ורופא ערבי? 258768
איך הוא מתמודד עם הנבלה הזה?
5 רופאים תוניסאים +1 כורדי+ אינסוף רופאים פלסטיניים לא הצליחו לברר מה יש למנוול.
יומיים בפאריז והוא מתלוצץ עם רופאיו .על מה הוא מתלוצץ?
על זה שהוא עושה צרכים במיטה?
דרמת מלחמת מוחות סביב חיי אבו עמאר בבי"ח צבאי בצרפת? 257962
הבדיקות שללו בינתיים את האפשרות של סרטן דם, שנראתה הכי סבירה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים