דווקא נחמד 259992
מה הם מחפשים בהתנחלות נהריה עם המזלט שלהם ? האם חדרו מי ביוב לגעתון ? הרי אם ברצונם לפגוע הם יכולים לירות קטיושה ישר ללב נהריה, ובשביל למצוא את לב נהריה די במפה בלבד.
שימשיכו לשלוח מזלטים. שאנחנו ננסה להפילם ולפעמים לא נצליח (הייתי ממליץ אפילו לפעמים בכוונה לא להצליח), והצלחתם תימדד באם כן או לא הצליחו להחזיר את המזלט בשלום ולא כמה קורבנות הסבו לנו, כמו באיזה סיפור או סרט מדע בדיוני שמספר על מלחמות שבהם כל ההצלחות והכשלונות נמצאות במחשב בלבד.
ואז הטיפוס הזה עם הקוקו הנחמד שמבצבץ מכובעו, כשיתחיל לעסוק באיזון משוואות במקום ברצח, דווקא יוכל להיראות כאדם נחמד בעליל. . .
התכוונתי לפוני ולא לקוקו אבל לא חשוב 259994
דווקא נחמד 259995
דב, תמהני עליך.
והכבוד, מה יהיה עם הכבוד האבוד שלנו?
דווקא נחמד 259998
אל תדאג. מחרתיים ישברו את מחסום הקול בבקעה וישברו את כל השמשות בשק''ם של החיזבאללה.
נתגבר 259999
נתגבר 260001
אני מאד מקווה.
הנסיון מלמד ששיקולי כבוד (מבוטאים לפעמים גם כ''אובדן כושר ההתרעה'') גורמים לנו לפעמים לעשות שטויות.
מישהו צריך להתלהם 260156
נניח שהחיזבאללה יתחיל להניע טיסנים בגובה 7 מטרים מעל האדמה(שזיהוים קשה), חמושים בטלפון סלולרי(בשביל התמונות והניווט) ו400 גרם חומר נפץ, האם גם אז נתגבר?

ונניח שהחיזבללה יתחיל לירות קטיושות לשטחים פתוחים במוצהר(3 ק"מ מכל מקום יישוב) הבלגה או התקפה חזיתית על ראש הנחש?
ונניח שהם יטו את מימי הווזאני? 260167
ונניח שהם בכל-זאת יירו קטיושה לשטח ישראל?
ונניח שהם יירו פגז נ"מ במסלול שטוח ויהרגו נער משלומי?

אם על כל אלה ישראל הבליגה, מה הבעיה במזל"ט?
ונניח שהם יטו את מימי הווזאני? 260188
יש הבדל... דב(אאל''ט) ורבים אחרים יטענו שעל פגז נ''מ וקטיושות יש להגיב ובמלוא החומרה. מה ישראל עשתה ותעשה זה נתון לשיקולם של אחרים, מה ישראל ''צריכה'' לעשות זה נתון לויכוח.

והמשאבה שהטתה את מיי הווזאני נהרסה באיזה שיטפון אאז''נ.
מישהו צריך להתלהם 260176
עד כמה שהבנתי מדובר במזלט לצרכי מודיעין, ולפי מה שעוד הבנתי אפילו לא בזה. אני מסיק זאת מכך שהחיזבאלה פירסם צילומים שבהם רואים את המזלט טס, צילומים שצולמו מהקרקע. אני מניח שלו היו להם צלומים שהמזלט עצמו צילם הם היו מפרסמים אותם. לכן מדובר במזלט לצרכי תעמולה בלבד, ללא שום ערך אחר.
ההגיון אומר שניתן להסב מזלט גם לפגיעה ואולי לפגיעה מדוייקת, אבל כפי שכתבתי בתגובה קודמת, בתנאים הקיימים, כשכל כבישי הצפון בטווח ירי ישיר מכליהם, ובידיהם טילים שיכלים לפגוע בחדרה, אין לחיזבאלה שום צורך בכך:
איש אחד קנה אבקה נגד פשפשים, וכשהגיע לביתו ועיין בהוראות השימוש ראה שיש צורך לתפוס את הפשפש לפסק את רגליו ולזרוע מעט אבקה ביניהן. כשראה זאת תפס את הקופסה רץ למוכר וטען באוזניו: אם אני כבר תופס את הפשפש אני הרי יכול למחצו באצבעותי.
על כך השיב המוכר: נכון. אפשר גם כך. . .

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים