26022
דוב,

* ראשית, ברור מסיפורך שהאירוע הלא נעים היה מלווה בדאגה וחרדה, אני מצטער על עגמת הנפש שנגרמה לך.
אני מסכים עם מר פרבר שטוב שפרסמת את הפרשה. ואני משוכנע, שאתה יכול לראות ברוב משתתפי האייל הקבועים, ימנים ושמאלנים כאחד, קבוצת תמיכה בך, אם חס וחלילה, יצוצו למישהו במשטרה עוד רעיונות בנוגע לדואל שלך.

* האם ידוע לך מי הגיש את התלונה במשטרה? מי יזם את החקירה? ההיה זה אחמד טיבי?

* דוב, למה לך לשלוח מכתב לטיבי מכתב שעיקרו שזכותה של מדינת ישראל להרוג פלסטינים שלא עסקו ישירות בפעילות עוינת כי גם הם עושים זאת? האם באמת קיוות שטיבי ישתכנע שבעצם היהודים הם רחמנים בני רחמנים ויש לפלסטינים מזל שאין להם עסק עם הגויים האמריקנים? מה הטעם לשלוח ללאומנים פלסטינים קנאים דוגמת טיבי ובשארה מכתב מעין זה?

עם זאת, אני חושב שבמכתבך לח"כ אין כל עילה לחקירה. לא היתה הצדקה לאלץ אותך להתייצב במשטרה ואני מקווה שלא תוטרד עוד בעניין זה.

שלך,

שמעון
26089
מדובר באי מיילים שהגיעו לאחמד טיבי וזהבה גלאון. אני מניח שהתלונה הגיעה מהם, אך אין לי שום מידע.
אני רואה באחמד טיבי נציג האויב. איני חושב שהוא חריג בקנאותו. הוא מייצג את בוחריו, ואני מניח שנבחר בגלל שבוחריו חושבים כמותו.
אבל מעבר לכך שהוא נציג האוייב הוא גם אדם, ואני, כפי שאתה יודע אוהב להתווכח עם בני אדם. בכותבי לכל אדם אני בפרוש זורק לו את כפפת הויכוח. בדבריי היה ארגומנט. רציתי להראות שטיבי מתבסס על דברים לא הגיוניים, ובפרוש צפיתי לתשובה. זה שהוא רץ עם זה למשטרה זה מראה שחוץ מכך שהוא אויב גם מבחינה אישית הוא לא משהו . . .
לגבי סוף דבריך. אני חושב שגם המשטרה לא חושבת שדבריי היו עילה לחקירה. הם פשוט חשדו בי בדברים שלא עשיתי.
26111
אתה באמת חושב שטיבי קורא את הדואל שנשלח אליו? אני מאמין שאצל רוב מוחלט, אם לא כל, חברי הכנסת, עוזרים זוטרים קוראים את הדואל, ורק מכתבים נדירים יחסית מגיעים ישירות אל הממוען.

בפרט, אני חושב גם שלא טיבי הוא זה שהתלונן במשטרה, אלא אחד מעוזריו - זה שקרא את הדואל. התלונה אולי אפילו הוגשה ללא ידיעתו של טיבי.

ובקשר לתגובה שהושארה ע"י "טיבי" כאן בעמוד - מצחיק מאד. סלחו לי אם נשמעת נימה של זלזול בדברי, אבל אני מאמין שטיבי, ממש כמו בערך 100 מתוך 120 חברי הכנסת, אפילו לא יודע מה כתובת הדואל שלו. (הזילזול אינו בטיבי עצמו אלא בחברי הכנסת כציבור).
סייבר מיקי 26115
למען האמת, מדובר ב-‏119 מתוך 120 חברי כנסת שאין להם מושג מהי כתובתם האלקטרונית.
חבר הכנסת היחיד שאכן יודע בע"פ את כתובתו הוא לא אחר מאשר מר. אינטרנט בכנסת מיכאל איתן, שבבעלותו 3 מספרי אי.סי.קיו (!) שהוא נוהג להתחבר אליהם לעיתים קרובות מאוד, מהמחשב הנייד שברשותו.
סייבר מיקי 26135
גם טומי לפיד הוא שוחר אינטרנט. יש לו כתובת אייסיקיו (אחד זה מספיק, לא?), והוא מסתובב ברשת די הרבה (וגם כתב הרבה על הנושא בספריו). מצד שני, הוא מאוד חשדן לגבי אתרים לא מוכרים. ניסיתי להפנות אותו פעם לאייל בקשר למשהו, והוא אמר שהוא לא נכנס לאתרים שהוא לא מכיר אלא אם ניתן קישור ממקור "מוכר" (כמו עיתון, או אינדקס אתרים). מוזר שכזה...
סייבר מיקי 26150
היית צריך לשלוח לו את הכתבה של תום שגב מ''הארץ''...
סייבר מיקי 26164
איזו כתבה?
סייבר מיקי 26167
בראשית ימיו של "האייל", פרסם דובי כתבה בשם "הצביעו היטלר", ותום שגב התייחס אליה (בנימה אוהדת, יש לציין) בטורו "כתב זר" ב"הארץ", 19 בנובמבר 1999.

רבים מהמשתתפים הקבועים באייל הגיעו דרך "הארץ", כנראה בשל כתבה זו – למרות שלא כללה את כתובת האתר...

הכתבה של דובי:
דיון 66
סייבר מיקי 26200
למה שלושה??
סייבר מיקי 26205
אחד לעבודה, אחד לחברים, ואחד לאנשים שסתם נהנים להטריד אותו (סליחה מיקי).
מאיפה לי?!?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים