רישיון לרצח 261655
שלוש חברות כנסת, זהבה גלאון, ענבל גבריאלי ואורית נוקד (עבודה), הגישו הצעת חוק לפיה נשים שסובלות מדיכאון לאחר לידה לא ישאו באחריות פלילית על מעשי אלימות כלפי ילדיהן או כל אדם אחר.

לא מניעה, לא אבחון, לא שום דבר שיעצור את הנשים הללו לפני שתפגענה בילדיהן ובסובבים אותן. רישיון מלא בגיבוי הכנסת לרצח חסר רחמים של ילדים חסרי מגן.
דיון זה לא ניסגר לתגובות חדשות? 261657
מה רע בלהכניס ידיעה לעידכוני החדשות?
רישיון לרצח 261660
המידע המובא בכתבה אינו מספיק ויש לשער כי החוק, כפי שהוצג בה, לא יעבור בצורתו הנוכחית. בכל מקרה אין מדובר בכל הלוקות בדכאון שלאחר לידה בצורותיו היותר נפוצות אלא בקומץ של נשים המגיעות למצבי פסיכוזה. אני מניח ש*כן* ידונו בנושאי אבחון ומניעה, והפטור מאחריות פלילית לא יוענק בצורה כל כך פשטנית כפי שמשתמע מן הכתבה (וגם הכתבה, אגב, מדברת על "משתמע", ולא על דברים מדוייקים).

תגיד, הדיון הזה לא נחסם בזמנו לתגובות חדשות?
רישיון לרצח 261666
גיל רונן בסך הכל רצה שיהיה על שמו דיון ששובר את שיא ההובלות האיילי.
תוך פחות מארבעה חודשים, כבר נראה היה שהוא בדרך להצליח במשימה. הוא עבר אפילו את "כהנא הסיפור האמיתי" ורק "המודל החייתי" ו"החיים עלי אדמות: התפתחו באקראי" עדיין הקדימו אותו, אך זה היה עניין של כמה שבועות לכל היותר, עד שישאיר גם אותם מאחור.
ואז, אויה, החליט העורך בן היונה, הסוכן של פמיניסטיות הזה, לראשונה בתולדות האייל, לסגור דווקא את הדיון הזה לתגובות נוספות, ולעצור את המירוץ הבטוח אל הצמרת של רונננו.
ובעיניים כלות נאלץ לראות גיל רונן איך דיון נוסף "מאבק עוטף ישראל" צומח ומגשים את מה שהוא לא הצליח להגשים.
"זה לא פיר" בכה גיל רונן בשורת אימיילים אל המערכת. "מקפחים אותי כי אני גבר" זרמו דמעותיו דרך מסך המחשב והרטיבו את המקלדות הוירטואליות. "אני כל כך רוצה לקחת אליפות ואתם עוצרים אותי, ונותנים לאחרים לעבור אותי. מה אתם רוצים שאני אעשה? שאעבור לדימונה?"
מוח מלומד וציני יש להם לחברי המערכת, אך לא לב אבן כמו שיש החושבים (ואם אבן, אז אבן מהעידן החדש) ותמורת הבטחתו של גיל רונן שמעכשיו יתנהג בסדר (דהיינו, לא ינשוך פמיניסטיות בשעות הראש-טיים של האייל), יאשרו את חזרתו למירוץ.
רישיון לרצח 261668
למה מה, ג'קי אדרי לא גבר?
רישיון לרצח 261679
האמת היא ששכחתי לגמרי שהדיון נחסם בזמנו לתגובות חדשות. החסימה הייתה מיועדת מלכתחילה להיות מוגבלת בזמן, והוסרה מספר שבועות לאחר שהופעלה.

גיל רונן, עד כמה שאני זוכר, לא התלונן.

אפשר לסגור את הנושא? תודה.
רישיון לרצח 261686
בבקשה. ואנחנו נודה אם ישאר סגור (הדיון).
רישיון לרצח 261807
זה בהחלט המקום הנכון להכניס את התגובה לדיון.

הוא אשר אמר גיל רונן - אין גבול לחוצפה של בנות המשעא''ז. כלומר, דין דיכי כתוצאה מלידה שונה באופן מהותי מדיכי רגיל של זכר מפוקח באכזריות יתרה.
זה רק חלק מהחקיקה הפמיניסטית: 269680
זה רק חלק מהחקיקה הפמיניסטית: 269720
הלינק הראשון הספיק לי. "אם להסתכל על בחורה שחושפת פטמות בציבור" וכו'- נו באמת, איזו בחורה "חושפת פיטמות בציבור"? וגם אם היתה- להסתכל זו לא עבירת מין
זה רק חלק מהחקיקה הפמיניסטית: 269723
למה לענות לו בכלל? בשביל מה להתחיל עוד פעם עם כל הקשקושים האינפנטיליים האלה שהובילו אז לחסימת הדיון?
זה רק חלק מהחקיקה הפמיניסטית: 269806
למה לפתוח את הדיון הזה מחדש, בכלל? רק כדי לתת פייט ל"עוטף ישראל"?
רישיון לרצח 531216
מישהו יודע מה קרה עם החוק המטורף הזה? (אני מניח שהוא לא עבר).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים