נראה לי שהסיפור מנופח 262839
ומדובר יתר על המידה כי הוא עוסק בתקשורת ולכן כל מהדורת חדשות ששמעתי היום והיומן של גלי צה"ל התחיל בסיפור הזה

נראה לי שהמיקוד צריך להיות על הבעיות של מע"צ בטיפול בכבישים ולא על ההוא שהתאבד וזה מוכיח או מפריח את מסקנותיו של *כתב הערוץ השני כרמל לוצי*
נראה לי שהסיפור מנופח 262848
לוצאטי‏1. ואני חושב שגם אם הסיפור היה "בכיר במע"צ נגדו הוגשו כתבי אישום על הריגה ברשלנות, התאבד אמש סמוך לביתו", הוא היה פותח כל מהדורה ביום חדשותי שכזה (כלומר, לא היה שום פיגוע, ושרון לא התפטר), גם בלי ההקשר התקשורתי. כמובן שהתחקיר ששודר אתמול הופך את האייטם לפיקנטי יותר.

1 או איך שלא מאייתים את זה.
נראה לי שהסיפור מנופח 262850
מעניין שבאמת תגובות אנשי ציבור מתמקדות באלה שרוצים כתוצאה מהמקרה להשתיק את התקשורת (הביקורת הציבורית) וכאלה שעדיין מעוניינים לבדוק מה קורה במע"צ. מעניין להשוות בנושא זה את התגובות של רן כהן ומולו השר שטרית בקישור במעריב:
כנראה ששטרית ואהוד יתום נמצאים בצד שמעוניין לטייח דברים, ולהתמקד בהתאבדות, בעוד רן כהן מתעקש לנצל את הכתבה כדי באמת לרדת לשורש הבעיה במע"צ.
נראה לי שהסיפור מנופח 263048
אהוד יתום לא מכיר שום שיטה אחרת מלבד טיוח. שטרית, בתור השר הממונה, רוצה לקבור את הנושא יחד עם כל קורבנות התאונות, העיקר שהמערכת לא תזועזע.
נראה לי שהסיפור מנופח 263085
אני חושב שהאמירות שלך קצת ציניות מדי, אלא אם התכוונת באופן פרטני לאישים. הרי לא כל שר ממונה ירצה לטייח כדי לא לזעזע - יש שרים (מעטים, אבל יש), שהיו מנצלים מקרה כזה לניעור מערכות, ייעול ומה לא.
לגבי יתום, איני מכיר את היסטוריית הטיוחים שלו, אבל אם יש כזו היא בוודאי קשורה לעברו הביטחוני, ולא אוטומטית ישימה בכל מקום אחר (אלא אם יש אינטרס לכך).
נראה לי שהסיפור מנופח 263146
כדי לך לההשלים את הפער הזה בהשכלה:
נראה לי שהסיפור מנופח 263229
זה מה שכתבתי: היסטוריית טיוחים בנושא הבטחוני (ובפרשיה שקשורה אליו ישירות). לא מחייב טיוח אוטומטי בכל נושא אחר. בכל אופן, תודה על הקישור.
נראה לי שהסיפור מנופח 263104
שטרית בתור שר התחבורה אחראי על מינוי רוב הדירקטורים בחברות הממשלתיות שתחת אחריותו, ובכללן מע''צ. לכן קשה להתפלא על כך ששטרית ממהר להתייצב מאחורי החברה בת-טיפוחו ומקור כוחו הפוליטי.

לאהוד יתום יש חשבון ארוך-ימים עם ''התקשורת'', וגם כאן ברור מדוע הוא שמח להאשים אותה בכל הבא ליד.

במקרה זה אני מוכרח להודות שח''כ כהן אכן פועל באופן ראוי ונכון, בעוד שעמיתיו עושים מעצמם ומהמערכת צחוק.
נראה לי שהסיפור מנופח 263230
דווקא בשלטון נגוע מינויי המקורבים שלנו הייתי מצפה ששטרית ינצל הזדמנות זו כדי להעיף ראשים שלא הוא מינה (הוא רק הגיע למשרה זו, לא?) ולשים את שלו. אבל זה לא קורה - הוא מסרב לגעת במע"צ, אפילו לצורך זה.
עם כל הכבוד 264283
עם כל הכבוד לרן כהן, ויש כבוד -
זה בכלל לא מפתיע שח''כ, שהוא מן המתנגדים החריפים של המפלגה השלטת, יביע דעה המבקרת את פעולת השר.
עם כל הכבוד 264311
רן כהן לא מבקר את שטרית, אלא מבקש לבצע בדק בית במע''צ.
נראה לי שהסיפור מנופח 263134
אם איני טועה יש לכתוב 'מפריך' מסקנות ולא 'מפריח'.
נראה לי שהסיפור מנופח 263161
תלוי, יכול להיות אדם אחד שמפריך את הטענות שאחר הפריח.
נראה לי שהסיפור מופרח 263344
תגובה 263092

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים