מברבור לברווזון 264221
תוצאה קשה אפשרית נוספת של הבחירות:
"אוקראינה כמרקחה, אבל לא רק בגלל תוצאות הבחירות לנשיאות. ועדה פרלמנטרית וצוות של רופאים מנסים לגלות מה קרה למנהיג האופוזיציה, ויקטור יושנקו, שתוך חודשים ספורים הפך מגבר מצודד לאדם שפניו מחוטטות ומשותקות בחלקן. הוא טוען שהורעל, הרופאים בודקים חשיפה לנשק ביולוגי ומתנגדיו - הם טוענים שהוא פשוט אכל סושי מקולקל
...
"באוקראינה הוקמה ועדה פרלמנטרית מיוחדת לחקר התופעה. לטענת ולדימיר סיבקוביץ', העומד בראשה, הוועדות הרפואיות השונות לא מצאו עדויות לחומר ביולוגי חריג בגופו.

באוסטריה, הלכו רחוק אף יותר, ופתחו בחקירת משטרה, אבל לא על מנת לגלות את מקור המחלה המסתורית אלא על מנת לבדוק מיהם הגורמים שאיימו על חייהם של הרופאים המעורבים בפרשה. "למרות כל ההתעניינות", אומרים שם עכשיו, "אנחנו לא בטוחים שנעביר לממשל האוקראיני את ממצאי החקירה"."
מברבור לברווזון 264639
נו, כמה זמן ייקח עד הקריאות "איידס, איידס"?
מברבור לברווזון 268272
"רופאיו האוסטרים של מנהיג האופוזיציה באוקראינה קבעו חד משמעית: "מחלתו המסתורית נגרמה כתוצאה מהרעלת דיוקסין". ריכוז הדיוקסין בגופו היה פי אלף מהרמה הנורמלית. לדברי ראש צוות הרופאים, "זה היה יכול להיות קל מאוד להכניס לו את הרעל למרק". יושנקו האשים את יריביו הפוליטיים בהרעלתו"

אין כל ספק שמחלתו נגרמה כתוצאה מדיוקסין", אמר ד"ר מיכאל זימפר, ראש המרפאה הפרטית רודולפינרסהאוס בווינה. דיוקסין גורם, בין השאר, לבעיית עור חמורה.
זימפר אמר שמבדיקות הדם שנערכו לו עולה שריכוז הדיוקסין היה פי אלף מהרמה הנורמלית. "זה יכול היה להיות קל מאוד להכניס את הכמות הזו לתוך מרק", הוסיף הרופא. לדבריו, הרעל נכנס לגופו דרך פיו. הוא הוסיף כי "החקירה הפלילית אינה בתחום אחריותנו, אבל יש חשד שצד שלישי מעורב בעניין".

מברבור לברווזון 268309
נו, האוסטרים האלה, גם כשאמרו שזה רק מקלחות לחיטוי האמנו להם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים