מי הבטיח?? 264537
מי הבטיח שברגותי יביא שלום. כנראה שזה, באורח אירוני, צריך להיות בפלקט הבא שייתלה כאן במדינה. מי הבטיח לך שברגותי יביא שלו? מי אמר שבאמת מזיז לו מה קורה עם ישראל? זה יכריחו אותו לחתום על ההסכם. מה זה יעזור? הרי המלחמה תתחיל שוב כעבור כמה שנים.
האסלאם משתלט על העולם. ולא, כוונתי איננה לכל המאמינים הנאיבים משהו, שאין להם יד במלחמת הקיצוניות. כוונתי לכל אותם הפנאטים המוסלמים שמוכנים לרצוח אנשים ולו למען מימוש אידיאולוגיית הדת שלהם. אלו הם אותם הפנאטים שלפי דתם אין לעשות שלום עם היהודים. היהודים הם רמאים ובוגדים, אמר מוחמד בזמנו, כשעוד חי. מי מבטיח שלא יהיה זה אותו המשפט שיאמרו הפנאטים המוסלמים שמשתלטים על העולם מידי יום.
אז מה, נגיע עם ברגותי לעוד הודנה שעתידה כשלון (אגב היו אלו המוסלמים, מוחמד ליתר דיוק, שהפרו את ההודנה, הסכם חודייביה בשמו המלא, שהיה להם עם מכה. ועוד באילו תרוצים??)? אינני חושב שיהיה זה מועיל.
ברגותי הוכיח את עצמו כלא אמין. וזאת, מבלי לדבר על ערפאת והפלסתינאים כולם. הם כולם הוכיחו שאין להשען על הבטחותיהם. הקיצונים המוסלמים הם בלתי-נתנים לעצירה. אך לכיליון הם עתידים. ברגותי יודע זאת, ואם ההסכם המזוייף עליו הוא יצטרך לחתום,נכון, כגיבור נקי מכל פרשת שוחד, הוא ישמח לעשות זאת, ולו רק לעזוב את הכלא הישראלי. הרי זה עתיד ממילא להכשל? ואז ישמש ברגותי כמוביל של אינתיפאדה נוספת, אך עתה ינהג בזהירות. שמא לא יגיע לכלא הישראלי שוב. הכלא של הישראלים שאכלו את הפיתיון שהוא באמת עומד לחתום על שלום איתם..

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים