פרויקט אטלנטיס 27079
תוך כדי הכנת כתבה זאת ביצעתי חקירה קטנה כדי לברר אם היה איזשהו ממש בטענותיו של האיש מארגון אטלנטיס.
בדיקה עם מומחים לנושאי קונספירציות מסוגים שונים בארץ ובעולם הראתה שהם לא שמעו לפחות על הקונספירציה הספיציפית הזאת אם כי הווארד יוז המליונר המתבודד עורב כמעט בכל קונספירציה אפשרית אחרת .כמובן אם
הקונספירציה אכן קיימת היא תעשה הכל כדי להחביא את עצמה ככל האפשר
גרטה גארבו עד כמה שידוע מתה בפאריז ולא עברה לגור במקום מיסתור כלשהו בדרום אמריקה וכנ"ל לגבי יוז והאחרים ( אלא אם כן נניח שהם לא הוחלפו בידי כפילים ).
בכל אופן בדיקה באינטרנט גילתה פרויקט מעניין מאוד של בנית מדינה חדשה על פי מיטב עקרונות האוביקטיביזם באיזור אוקיאניה לא רחוק מניו זילנד. גם אם לא זה הוא הפרוייקט שעליו דיבר קרוי אז הוא ככל הניראה יוצא מהנחות דומות והדמיון הוא בהחלט מפתיע...:
אילומניטי 27328
התשובה הזאת מיועדת לראובן ששלח אלי מכתב בעניין אך כתוצאה מתקלה איבדתי את הכתובת שלו ולכן אענה לו כאן .
יש טענות שארגון האילומניטי מקריב קורבנות
אדם . יש טענות שגם כת השטן מקריבה קורבנות אדם . אך לרוב יש להתייחס לטענות אלה בזהירות רבה שכן נהוג להעלות אותם בתקופות שונות כנגד קבוצות שהרוב התנגד להם , הנוצרים בימי קדם היהודים בימי הביניים , נשים כפריות במאה ה-‏17 וכו'.
אבל... זה נכון שהתגלו בעשרות השנים האחרונות מקרים שונים של הקרבת קורבנות אדם במערב ולרוב בידי אינדיבידואלים מופרעים אבל אין לאמר שידוע בוודאות שהם יצגו קבוצה גדולה כלשהיא.
מה שנכון ידועים מקרים של הקרבות קורבנות אדם המוניות במקומות שונים והדוגמה המפורסמת היא של כת החונקים בהודו שבמשך מאות שנים רצחה אנשים כקורבנות לאלה קאלי עד שדוכאה בידי הבריטים. אבל יש טענות שהיא קיימת עד היום .
לגבי שאלתך האם יתכן שיש גם הקרבת קרבנות אדם טקסית גם בארץ . נכון שכמה אנשים העלו את האפשרות הזאת לגבי העלמויות שונות ולמען האמת לא הייתי דוחה זאת כבלתי אפשרי ( יש אנשים בשוליים המטורפים תרתי משמע של עולם המיסטיקה בארץ שעלולים לפעול בצורה כזאת ) .אבל האמת היא שהסיכויים הם גבוהים בהרבה שאנשים אלה נעלמו כתוצאה מסיבות אחרות ובראשן פעולת טרור .
קורבן אדם 27342
הרג טקסי קיים בהודו גם בימינו. מדובר על מנהג הסאטי שבו שורפים את אלמנתו של המת במהלך הלוויה.

מובן שהאלמן של הודית שמתה אינו חייב להצטרף אליה. המנהג הוא חד סטרי.
פרויקט אטלנטיס 27733
מר אשד היקר,

פרוייקט 'אטלנטיס' הינו שם צופן לכוחות גזענים-אירופאים שונים, העורגים למשנת ה'כוח הלבן' בהתגלמויותיו השונות, החל מאירגוני גלוחי הראש השונים, אירגונים נאציים בהווה ובעבר, קבוצות היידניות-פאגאניות ברחבי העולם המערבי וכלה בפילוסופיה 'נעלה ויצירתית' כדוגמת רעיונותיהם של אנשי חוג-התולה (Thulegesellschaft), אשר על מייסדיה נמנו נאצים בפועל כרודולף הס, והוגי דיעות היידניים-אלימינטוריים כגידו פון-ליסט
(Guido von List)ואדולף לאנץ (Adolf Lanz).
יצויין כי שני השמות האחרונים הינם מהוגי הדיעות האוקולטיסטיים החשובים ביותר להבנת רעיונותיו הנוספים של רעיון 'הרייך השלישי' ומסדר ה-SS, וזאת בנוסף להתמקדותם האובססיבית ברעיון אטלנטיס כ'מולדת הגזע הלבן'.

אגב, הפרוייקט באוקיאנה עליו הינך מספר ידוע יותר בחוגים סהרוריים אלו תחת הקוד 'Neuschwabenland', ואשר במסגרתו אמור רעיון אטלנטיס הנ"ל לרקום עור וגידים - וזאת לאחר קבלת צופן ותשדורת מקודדת אמורה מנציגי האירגון בכוכב הלכת 'אלדברן' בקבוצת סיריוס.

אני כמובן יכול להמשיך עוד דקות ארוכות בתיאורים סקוריליים-מיזנטרופיים אלו, אך מוטב אולי יהיה לו אכתוב מאמר מסודר בעניין - במידה ומקורות החשיבה האוקולטיסטית מעניינים אי אלו קוראים/מגיבים מבאי אתר נכבד זה.
פרויקט אטלנטיס 27735
אני בהחלט אשמח עם מר מאן יכתוב מאמר בנושא זה. לי עצמי יש ידע מסויים בנושאים הללו. אבל אני חושב שהקוראים יתעניינו מאוד לקרוא עליהם ובמיוחד כאשר אדם בעל ידע נרחב כמו מר מאן עוסק בהם.
רק הערה : אם פרויקט אטלנטיס קשור לתנועות הימין הקיצוני של אירופה , זה עושה את זה לפחות סביר שנציגיו היו הגורם שפנה לקרוי בישראל בשנות השבעים,. משום מה קשה לי להאמין שגורמי ימין קיצוני היו מעוניינים אז בפילוסוף ישראלי שיעבוד איתם אם כי זה לא בלתי אפשרי.
היום זה דווקא סביר הרבה יותר. היום יש קשרים הדוקים בין גורמים שונים גם בימין הקיצוני הישראלי ובין הימין הקיצוני (אם כי לא הנאצי ) האמריקני והאירופי ותיאורטית דבר כזה יתכן.
פרויקט אטלנטיס 27779
כחוקר אוקולטיזם חובב, *מאוד* אשמח לקרוא פרי עטך בנושא.
Conspiromat 27837

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים