אני מאד רוצא לקנות 272158
טלפון כזה עם עין אדומה שמצלם מחשבות? חבל שהורדתם את המאמר עכשו אני לא אדע איפוא לקנות.
אני מאד רוצא לקנות 272277
מיטל יקרה, אנא, אל תאמיני לכל דבר שהם אומרים פה. יש דברים הנראים לי, פשוטו, כקשקוש בלבוש. אין טלפון כזה ואלה סתם אנשים שמשעמם להם, וממציאים סיפורים.
ובתור נערה בת שש עשרה, חבל שאת פה, מוטב שתקדישי את זמנך לשיעורי בית ולפעולות חינוכיות וחיוביות למען החברה, במקום להסתובב לך בין הכרישים אשר שום טוב לא יצא לך מהם. אני מקווה שגם טלפון סלוללרי רגיל אינך מחזיקה. אני מחזיקה כזה, אך רק לצרכי חירום. בני נוער, עדיף שיחזיקו ספרי לימוד בחיקם.
גברת עקרקרת 272279
עצת חינוכיות תני בקשה לבת שלך לא לי. אני דוקא חושבת שטלפאון סלולרי זה דבר מאד טוב משל אני וחברות שלי אתמול יצאנו למועדון אחת נעלמה ולוידענו איפוא היא (בסוף נתברר שהיא בשרותים עם מישהוא) אם לא היה לנו טלפאון מה היינו עושים? היינו יוכלות להשתגע מידאגה! ואימא שלי היא דווקא לא נותנת לי לצאת הבית בלי מכשיר כזה ומיסכנה הבת שלך שלאימא שלה יש דעות מיושנות כאלה מיושנות.
וגם תילמדי ליזרום עם החברה פה הם חברה נחמדים ולא יפה לתת להם שמות כמו כרישים או פריצים וכדומא. יש לי פה כבר חברה טובה החשמנית מהמונית ואני מקוווה למצוא פה עוד חברים.
זאת כבר נשגב מבינתי 272282
מילא החוצפה שבה את עונה לגדולים ממך, המעידה שאחרי ככלות הכל יתכן שבאמת מקומך באתר הזה יכירך ולא רק זאת אלא שאת יכולה ללמד את החצופים ה'אינטילגינטים' שכאן פרק או שניים בהלכות חוצפה ודברים אחרים.
אך תיאורייך את התנהגות הנוער בימינו הם שעוררו בי פלצות ובחילה, אכן לאן התדרדרנו? אנחנו בנעורינו היינו רחוקים מאד ולו מלתאר לעצמינו את הדברים שתיארת על התנהגות חברתך במועדון, ורואה אני כי לשרת החינוך הנהדרת שלנו הגב' לימור לבנת יש עוד הרבה מאד עבודה בביעור הקוצים והעשבים השוטים שהשאירו ממשלות השמאל בחינוך הנוער היקר שלנו, ומן הראוי שתיטיב לבערם במקל חובלים ארוך.
טלפאון 272449
שם יפה. בפרט אם השימוש העיקרי הוא חיוג לאחד ממספרי הזימה החביבים ההם. או שמא הוא על "רוטט"?
טלפאון 272453
(לא להחמיץ את הרמז ל''תוריד את הטלפיים מהבת שלי'').
אני מאד רוצא לקנות 272280
עקרת בית יקרה, בתור עקרת בית, חבל שאת פה, מוטב שתקדישי את זמנך לנקיון ולפעילות ביתית למען משפחתך, במקום להסתובב לך בין הכרישים אשר שם טוב לא יצא לך מהם. אני מקווה שגם טלפון קווי אינך מחזיקה. אני מחזיק כזה אך ורק להנאתי. עקרות בית, עדיף שיחזיקו כלי מטבח בחיקן.
אני מאד רוצא לקנות 272284
אני מוחה כנגד ההפרדה שאתה עושה. הטלפון הוא כלי מטבח שימושי ביותר, במיוחד אלחוטי, ומזל שיש לי כזה לדבר בו, בזמן שאני שומר על התבשילים שאשתי מטילה עלי לבשל במטבח.
כמובן, הוא אינו כלי המטבח השימושי ביותר, אם תשאל את אשתי, היא מכירה כלי שימושי יותר.
אני מאד רוצא לקנות 272303
אולי יש ואולי אין טלפון כזה, ואולי זה קשקוש בלבוש (גם אני די חושב), אבל לא אנחנו כאן המצאנו את זה.

הרשומה השלישית.
אני יחול למכור לך 285017
זה בא קומפלט עם מכשיר משומש לכיבוש העולם, מודל 1977. כדאי מאד, בשבילך אני יעשה מחיר 200 ש"ח הכל. איך, רוצא?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים