תגובות מהממסד האקדמי הכלכלי 273971
האם מישהו יודע על מישהו מוכר מהממסד האקדמי-כלכלי שניסה ברצינות להתמודד/להפריך את התאוריה המוצגת בספר מרווחי מלחמה לדיבידנדים של שלום?
או שההדחקה עובדת גם כאן?

אשמח לקישורים בנושא.
בתודה מראש

דור לוי
קהילת רפורמה כלכלית בתפוז http://forums.tapuz.co.il/reforma
תגובות מהממסד האקדמי הכלכלי 274127
אם מישהו יודע על מישהו מוכר מהממסד האקדמי-כלכלי שניסה ברצינות להתמודד/להפריך את התאוריה המוצגת בספר מרווחי מלחמה לדיבידנדים של שלום?
או שההדחקה עובדת גם כאן?

We know of no such attempts. Some reviews of our work are uploaded in our website (http://bnarchives.yorku.ca/view/typeeprint/review.ht...). To get the flavor of the “critiques,” read Kimmerling's along with our reply (http://bnarchives.yorku.ca/archive/00000116/).
בנושא קשור 274377
ניסיתי לדחוף את האפילוג ל"הגדה השמאלית" (כמו גם מאמרים אחרים), נאמר לי שאם אשלח את הקובץ בצורה פתוחה (לא בPDF) הם יוכלו להעלות אותו, אך לא הצלחתי להעביר מPDF לWORD (עברית....),
אם מישהו יכול...
בנושא קשור 274412
The Epilogue is 67 pages long, including figures and tables. Are you saying that the “Left Bank” people are ready to upload the ENTIRE piece, “as is” and without any “editorial intervention”? We would be pleasantly surprised to hear that this is indeed their intention....
המלצה: PDF פורמט לא נוח לקריאה באינטרנט 274991
הוא טוב לדפוס.
אפשר להעביר מ PDF ל word או לטקסט רגיל עם משתמשים בגרסה החדשה של acrobat reader ME שתומכת בחיפוש והעתק-הדבק בעברית.

לאינטרנט, למי שלא רוצה להדפיס הטקסט לנייר עדיף להשתמש בפורמט HTML או משהו דומה.
המלצה: PDF פורמט לא נוח לקריאה באינטרנט 274995
The issue is not “technical,” Dor. We have the original Word file, of course, which can be easily converted to HTML. The point here – at least according to the above correspondence – is that the “Left Bank” people want to “cut” the paper their way. We have had enough of that censorship. If they want to post the piece as is, by all means. Otherwise – well, no thank you.
אם הבעיה לא טכנית 275005
ומבחינתכם כל זמן שהקרדיט לזכויות היוצרים נשמר, וכל התוכן מוצב ללא שינוי,
אז מדוע שלא תשימו באתר שלכם, ו/או באתרים נוספים גרסת HTML של הטקסט?

ראיתי שבחברה צודקת התחילו בעבודת הסבה ל HTML וממה שהבנתי זה הרבה עבודה והם הפסיקו באמצע.

האם הספרים יהיו ב google books ? בספריה של ויקיפדיה?
הייתי שמח שיהיו גם בפורום רפורמה כלכלית בתפוז - אבל מערכת המאמרים לא תומכת באופן מלא HTML.
אם הבעיה לא טכנית 275036
We have no objection to HTML versions, of course. It is just a lot of work. If there are people who wish to convert our work into HTML, we will be happy to have them contact us.

How do you get books into Google’s book project and into Wikipedia?
צריך לבדוק שוב 275141
1. לגבי ויקיפדיה, במחשבה שניה אני לא בטוח האם יש אפשרות להציב את הספר שם מבלי שישונה. אבל אמור להיות שם מקום לברר את העניין.
2. לגבי google שמעתי על פרויקט שהם מציבים בהדרגה מליון וחצי ספרים שנמצאים בספריות. ניסיתי קודם לחפש את זה ולראות היכן זה עומד ולא מצאתי. ייתכן שסתם לא ידעתי היכן לחפש. יכול להיות שמדובר בזה:
3. לגבי HTML : בד"כ הבעיה שכששומרים קבצי וורד כ HTML, זה נשמר עם הגדרות המאפשרות לחזור ולהמיר את הקובץ לוורד. התוצאה שנוצר קובץ HTML ענק. יש פילטר של מיקרוסופט, המיועד לשימוש במקרה שברור שאין יותר כוונה לחזור לוורד. אם תשלח אלי קובץ מסובך מהספר של פרק עם גרפים, טבלאות וfootnotes בפורמט וורד אני אנסה לראות כמה זה באמת עובד.

4. יש לי שטח אחסון בתפוז המיועד להקמת אתר. שם אני יכול להשתמש ב HTML. בכל מקרה, אני ממליץ לפצל כל פרק לכמה קבצים קטנים יותר. בלי נדר... אם זה לא הרבה עבודה עם הפילטר אולי אנסה לעשות זאת.
תגובות מהממסד האקדמי הכלכלי 275363
"האם מישהו יודע על מישהו מוכר מהממסד האקדמי-כלכלי שניסה ברצינות להתמודד/להפריך את התאוריה המוצגת בספר מרווחי מלחמה לדיבידנדים של שלום?
או שההדחקה עובדת גם כאן?"

אתה מניח כאן שהתיאוריה של נ"ב רצינית וראויה להתייחסות ומייד עובר לרעיון הפרנואידי שהכינות עמך מראש – שההתעלמות מקורה בהדחקה.

הטענות של נ"ב רחוקות מלהיות מקוריות, הן פשוט מנוסחות בצורה שהיא באחת מעורפלת להפליא ומאידך פרובוקטיבית עד להרתיע. שני המאפיינים הללו פועלים יד ביד: האמירות הסנסציוניות והלא מבוססות נאמרות באופן כה נחרץ וחד משמעי, עד שאדם מן היישוב מתחיל לפקפק אם אכן הבין את הדברים כהלכה, או שמא מאחרי הדברים נמצא רעיון עמוק ונשגב שבינת אדם רגיל לא תשיגו.

לא לחינם דרשו הכותבים תגובה רק ממי שקרא את האפילוג וממי שקרא את האפילוג לקרוא גם את הספר.

קריאה פשוטה של בדל המאמר הנמצא כאן מעוררת גיחוך גם בחוגי האינטליגנציה החתרנית בלול. קריאה באפילוג ואחר כך בספר, בלי להרתע מ"אמצעי ההפחדה" מעלה שמדובר בלא יותר מפיתוח אינפנטילי של רעיון "משחק סכום אפס" ו"אדם לאדם זאב" ברוטב אלף הפרנואידים.

לא לחינם אף חוקר רציני אינו מגיב לזה. הסיבה היא אותה תופעה שמתגלה מול כל כותב כאן שניסה להתייחס לרעיונות ברצינות: הצמד הקפיד להשיב רק לנקודות הזניחות ולא לגעת בליבה התיאורית של הדברים. זה כי אין ליבה כזו. גורנישט. נאדה. לא כלום.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים