אני לא חושב שכדאי לנו להגיב בפעולה אגרסיבית כנגד האיראנים. 274131
לא, הכור בדימונה הוא הנשק היחידי שבגללו נמנעים מדינות ערב לתקוף אותנו במלחמה פורענית עד מוות.

הכור גם עוזר לנו במחקר וזה דבר שחיוני לנו כדי לשמור על בטחונה של ישראל.

כולם מדברים על הכור בדימונה כאל נזק תברואתי אבל מאוד שוכחים שלאמריקה יש מספיק פצצות אטום בכדי למחוק את כל האנושות על פני הכוכב הזה.

בכל אופן.. דעתי היא לשמור על פעילותו של הכור.
אך הייתי ממליץ לעשות "שיפוצים" בכור ולשנות את הרכבו ובנייתו בכדי שחולי נפש כמו ואנונו לא יוכלו לרוץ ולספר לתקשורת בעולם על מה שמתנהל בתוכו. הכור בדימונה הוא פרוייקט סודי ביותר, מתפקידנו לדאוג שזה ישאר כך ולא לאפשר הדלפות בעתיד.

בקשר לאיראנים, מי אני שיגיד שאני סומך עליהם?
הנשק הגרעיני שבידיהם הוא ממש פצצה מתקתקת ואיננו יכולים לסמוך על האיראנים בכך שהם מפתחים אותו לתוכניות מחקר בלבד.

מכל מקום, אני חושש שכשהאיראנים ישלימו את תוכנית הגרעין שלהם והפרוייקט יהיה ברת ביצוע אז אנחנו נחיה בצל של פחד ומי יודע אם בכלל נחיה.

לאיראנים אין אלוהים וממש לא מפריע להם ללחוץ על הכפתור וזה מה שמפחיד אותי. אך עם כל זאת עלינו לשמור איפוק בפעולותינו נגד הכור ולא להפציץ אותו אחרת קיימת אפשרות דיי גדולה שנשורת רדיוקאטיבית תפגע גם במדינתנו. אין לי מושג מה לעשות בנושא, את זה אני משאיר בידי הממשלה אני מניח שיש להם יועצים קצת יותר טובים ממני. מה שכן. נכון לעכשיו אסור לנו להגיב בפעולה קיצונית אלא לשבת ולחכות ולראות לאן הדברים מתפתחים. ואח"כ להחליט מה עושים בנידון.
אני לא חושב שכדאי לנו להגיב בפעולה אגרסיבית כנגד האיראנים. 274209
''הפרוייקט... ברת ביצוע'' מצטרף ל''כוכבת הלכת'' ו''הציבור מוזמנת'' שנתקלתי בהן בזפזופ אקראי באיילה על הבוקר (בו אישר ביהמ''ש שתי אמהות לילד).
יחי המהפכה הפמיניסטית.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים