המשפט נפתח 274141
ביום שלישי ב8:30 ייפתח משפטה של טלי פחימה בבית המשפט המחוזי ברח' ויצמן בת"א. משעה 8:00 תיערך במקום משמרת מחאה, והציבור מוזמנת.

אפשר לראות את המסמך הסודי שאותו, על פי הטענות, תרגמה טלי פחימה לאנשי "חללי אלאקצה" ובכך הכשילה מבצע ללכידת מבוקשים: http://www.freetalifahima.org/docs/secret.pdf?PHPSES...
המשפט נפתח 274230
הציבור מוזמנת?
איי, המרובעוּת... 274349
גם אני מוזמנת? 274248
אני צריך לשאול את ההורים אם הן מרשות לי.

המשפט נפתח 274506
אלוהים, כמה שההאשמה הזו מגוחכת.
כשמביטים במסמך, די ברור שצריך להיות אידיוט כדי לא להבין שמדובר במפת תצלומי אוויר עם מיקום של המבוקשים (יש תמונות). העברית שבה כתוב המסמך היא פשוטה ביותר, וחוץ מהמושג "אמל"ח" אין שם שום דבר שהוא בקוד או ראשי-תיבות צבאיים. בהתחשב בכך שהרוב הגדול של הפלסטינים קוראים עברית (בטח ברמה הזו) אין שום היגיון בכך שטלי פחימה "תקריא" או "תתרגם" או "תסביר" לזביידי את המסמך.
יתר על כן, איך לעזאזל הם מתכוונים להוכיח טענה כזו, בהתחשב בכך שפחימה מכחישה ואת זביידי הם לא יכולים להעלות לדוכן העדים? אני מניח שלא היו במקום מכשירי הקלטה, ולהגיע למסקנה שפחימה הקריאה את המסמך עפ"י עצם העובדה שתוכנו נודע לזביידי זה די מגוחך, בהתחשב בכך שמספיק אנשים אחרים היו יכולים לתרגם את המסמך.
אז מה נשאר?
"שימוש לא חוקי בנשק" על ביצוע יריה אחת באוויר ברובה;
"כניסה לשטח צבאי" על כניסה לג'נין (עברה שכל מתנחל שהיה במאחז הלא-חוקי ביצהר ביצע);
"תמיכה בארגון טרור" על שהכריזה שהיא מוכנה להיות מגן אנושי לזביידי. זו ללא ספק עברה, אבל גם אורי אבנרי, הח"כים הערביים, ועוד רבים אחרים עברו את העברה הזו, ולא זכו ל"טיפול" שפחימה זכתה לו. כלומר, כל ההצגה של פחימה כ"מסייעת לטרור" 0ראו את כותרת הידיעה) היא בולשיט מוחלט.
המשפט נפתח 274553
ראיתי את 'זכריה' מדבר הערב. השליטה שלו בעברית רהוטה מפריכה את האפשרות שהוא הצטרך את טלי שתתרגם לו איזה דבר.
למשפט יש מטרה פוליטית: לחנך את החבר'ה שימנעו משמאלנות, בעיקר אם הם מזרחיות מעיירות פיתוח.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים