קפוארה? טאי-צ'י? 284769
אלו לא אמנויות לחימה. ריקודים להומואים במקרה הטוב.
קפוארה? טאי-צ'י? 284771
אל תפסול. לפי מה שהבנתי, בקפוארה נשמר סוד הלחימה מעיני כל מי שלא בדרגה גבוהה.
לא מזמן גיליתי שיש שם גם אימוני לחימה ולא רק ריקוד, ושהם ממש מכסחים אחד לשני את האחוריים.
קפוארה? טאי-צ'י? 284872
גם בטאי-צ'י, עד כמה שאני מבין (נכחתי לאחרונה בשיחה בין שניים שמבינים) המקור הוא אמנות-לחימה; הריקוד שאנשים עושים הוא פשוט תרגול תנועות או מרכיבי תנועות של שיטת הלחימה (קאטה?). נכון שבהבדל מקראטה, למשל, (ואולי בדומה לקפוארה, אבל על זה אני יודע עוד פחות) רוב העוסקים בטאי-צ'י לא מתעניינים (לפחות לא באופן בפעיל) בלחימה, אלא רק ב"ריקוד".
קפוארה? טאי-צ'י? 285536
In the Tai Chi school where I train, the teachers teach us basics of both Tai Chi and Kung Fu - both stem from the same principles, and in fact some of the most high-impact and lethal moves in Kung Fu are Tai Chi movements performed super-fast. We practice them as something called "push-hands".

I thought this Tai Chi stuff was going to be super-easy, but it isn't; it's intense work and after getting home one really feels like one got a workout.

The idea is to learn the usage of Chi within the body; that can be used for either warfare or health practice, or both.
קפוארה? טאי-צ'י? 285566
אאל''ט, טאי צ'י זו אמנות הלחימה ולאמנות התנועה האיטית שאנחנו בד''כ רואים בעיני רוחנו, כשאנו אומרים טאי-צ'י, זה בעצם צ'י-קונג.
קפוארה? טאי-צ'י? 285863
Actually, both systems, Tai Chi and Qi-Gung, work together. Qi-Gung emphasizes the internal usage of energy and more meditative stances (static), while Tai-Chi is, indeed, the external form. But both manifest through slow movement.

More info:

http://www.white-magnolia.com/#taichi_chikung
קפוארה? טאי-צ'י? 284896
פעם התעניינתי באופן אקטיבי
באחד הפסטיבלים היו מספר גברברים שעשו תנועות לחימה לקול התפעלות השרלילות במקום, ואז הצטרפתי לחוג הכאילו-פוארה שפיזזו תוך כדי נפילות כדי להגחיך את הבחורים בפרצופים המנופחים. היו קטעים.
קפוארה? טאי-צ'י? 285012
חמור מאד. אבדוק אם מתירים ביו.אס.איי שלי את התועבות האלה, ואשקול לשלוח את מפיצי הקפוארה והטאיצ'י האלה, האו יו קול איט, לגוונטנאמו ביי.
קפוארה? טאי-צ'י? 285113
ריקודים זה נכון, גם בין הקפואריסטים יש הסכמה על כך שזה יותר ריקוד לחימה מאמנות לחימה, אבל מה קשור הומואים?! מה בין אמנות לחימה לבין נטיה מינית?!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים