אשה דתיה(2) 285746
חנה קהת , ארגון "קולך".

פמיניזם במיטבו מאחר ואינו "שובר את הכלים" אלא צומח מהשורשים .

נא להיכנס לוויקפדיה , לערך "פמיניזם דתי" (אין לי שום כוונה לכתוב את שורת המספרים הארוכה על מנת לתת קישור ישיר כאן . היש דרך אחרת קצרה יותר ?)

מעט על פועלה של חנה קהת (בתו של הרב פישר) ובעצמה חוקרת ומרצה למדעי היהדות וממקימות ארגון "קולך" , ועל התגובות ה"מחבקות" שהן מקבלות מהמימסד הדתי ומחלקים מהציבור הדתי תוכלו לקרוא כאן :

מכיון שמן המפורסמות שאיני יודעת לכתוב קישורים הרי שהמאמר הראשון הינו מאת חנה קהת עצמה מ- 20/7/2004 והשני מאת חנה בית הלחמי "האם הרב הטריד תלמידות" מ-‏12/3/2003

טעון תיקון:
דה-בובואר מנתחת את התפתחות המין האנושי בשדות רבים וביניהם בתנ"ך . מכאן לומר שהיא מסכימה לאמור בתנ"ך הינו שגיאה גסה . מעניין שנתקלתי בעוד מרצה מבר-אילן שציטט כך את בובואר . אם יהיה לי זמן אחפש מי זה .
אשה דתיה(2) 285747
הלינק הראשון לא עובד, הלינק השני נכנס לאיזה אתר אבל לא מגיע לשום כתבה.
אשה דתיה(2) 285749
שוב אני. בכל פעם שאת נותנת לינק, את מעתיקה אותו *ידנית*? אות אחרי אות?
"היש דרך אחרת קצרה יותר ?" 285752
יש ויש.

הכנסי לדף שאת כתובתו את רוצה לתת לנו, עמדי על החלונית Address (או המקבילה שלה בדפדפן שלך: אותה חלונית בה מופיעה הכתובה של האתר, בד"כ משהו שמתחיל ב ://http, בחרי את הטכסט (בד"כ ע"י הקשה עליו עם העכבר), העתיקי (ctrl-c) אותו, חזרי להודעה שלך והדביקי (ctrl-v) אותו במקום שאת רוצה.
אשה דתיה(2) תיקונים ותודה 285854
אני מקוה שהפעם הצליח אם כי אני חוששת שבקישור השני כאן עדיין יש בעיה. המדובר במאמר מזירת פיוס בוואללה , חנה קהת "התחדשות הריטואל היהודי-נשי" מיום 20.7.04

תודה לשכ"ג.

כמעט כתבתי קודם שאינני מתכוונת להעתיק את שורת המספרים הארוכה מויקיפדיה ומעניין מי הטמבל המחבר אותה .....בסדר , אני יודעת מי מחבר אותה ומי הטמבלית.....

אבל ככה זה שעובדים כל היום עם גבס ובטון(קוראים לזה פיסול , אני מעדיפה "חומרנית") . האנגלית המשפטית (....) מחלידה והידע בהפעלת המחשב ברשת הוא מיני שבמינימלי , מה שלמדתי לבד .

נו , באמת אנסטסיה , מצאת לך מקום לצפות שיאמינו לך , כאן ? ברשת ?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים