אפשר לקנות את הספר הזה באינטרנט ? 288171
בילדותי בלעתי את ספרי ז'ול ורן (1), ואני זוכר שהספרן בספריה העירונית בתל אביב ששכנה אז נדמה לי ליד מגדל שלום שלא היה קיים אז, שבה השאלתי את הספרים, אמר לי שהוא מקנא בי שעדיין ישנם ספרים מפרי עטו של ז'ול ורן שעדיין לא קראתי.
הילדים שלי, לעומת זה, נדמה לי שהם מכירים את השם הזה רק מצפיה בטלויזיה, כי בכל זאת היו כמה סרטים מצוירים ואחרים שהוצגו גם לאחרונה.
מזמן לא ראיתי ספר של ז'ול ורן, ומעניין אם גם היום הסיפורים האלה יעוררו אצלי עניין.
את סיפור התותח הזה איני זוכר.
האם אפשר להשיג את הספר גם ע"י קניה באינטרנט ?

(1) במקום השני היו ספרי קארל מאי על המערב הפרוע, יד הנפץ וינטו . . .
אפשר לקנות את הספר הזה באינטרנט ? 288277
"האם אפשר להשיג את הספר גם ע"י קניה באינטרנט?"

שאלה טובה. אתה מדבר על התרגום לעברית? יש אתרים שעוסקים באיתור ספרים, או ביד שניה, אבל לא ניסיתי אותם אף פעם. את העותק שיש לי קנתה לי אחותי בחנות יד שניה לפני עשר שנים, ומצאה אותו בקלות.

ניסיתי עכשיו (מתוך סקרנות שלי) לבדוק מה מצב התרגום לאנגלית. ממה שהצלחתי לדלות מכמה דקות של חיפוש בגוגל, יש לספר שם אנגלי מקובל: Topsy Turvey. מעבר לזה, לא הצלחתי לראות אפילו שזה ממש יצא באנגלית, לא כל שכן ניתן להשגה. האם מתקבל על הדעת שספר של ורן לא תורגם לאנגלית?
אפשר לקנות את הספר הזה באינטרנט ? 288489
בהחלט: נתקלתי בעבר בעובדה שלא כל כתביו תורגמו לאנגלית. (שלא לדבר על אריך קסטנר, שנדמה כי דוברי האנגלית בקושי מודעים לקיומו).
אפשר לקנות את הספר הזה באינטרנט ? 288615
באתר http://www.findabook.co.il חיפוש על הספר מביא לחמש תוצאות.
אפשר לקנות את הספר הזה באינטרנט ? 656568
יד הנפץ - הספר הראשון, לטעמי הכי טוב. זה שנמכר עד היום בחנויות, בהוצאת מעריב או ידיעות אחרונות. מאותה הוצאה יש את יד הנפץ ווינטו - הספר השני בסדרה. קראתי בדפוסים ישנים ספרים אחרים בסדרה. דקים יותר ומעניינים פחות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים