פנטומאס 291240
אתמול הסתכלתי עם הבן בכמה פרקים מהסדרה הישנה המלאך, רוג'ר מור בתור סיימון טמפלר. היה מאד מוזר ומשעשע לראות איך עשו אז סדרות מתח, ובכלל לא הרגשתי נוסטלגי. בכ''א, זה הזכיר לי את הרשע מהכותרת עם הסיטרואן ד.ס. שלו.
פנטומאס 292084
צפייה חוזרת בפרקים של "קולומבו" ששודרו בערוץ 10 ‏1, מעלה שהקצב של אז נראה היום איטי בצורה בלתי נסבלת. פשוט נמרח. אפילו הפרצוף הסימפטי של פיטר פאלק לא מציל את זה.

1 יש להם מנהג כזה לשלוף בכל פעם משהו מסל המיחזור. עכשיו זה "רמינגטון סטיל".
פנטומאס 292108
אני חושב שאי אפשר להשוות סדרות אמריקאיות (במיוחד משנות השמונים) לסדרות בריטיות. סדרות אמריקאיות, ככלל, פשוט לא שורדות מאף בחינה. עשור אחרי הפקתן הן נראות מיושנות. סדרות בריטיות, גם אם הקצב שלהן איטי, מחזיקות מעמד. ראיתי במקרה בשבוע שעבר פרק מ"Open All Hours", סדרה איטית במיוחד, שלא איבדה אפילו טיפה מהחן שלה.
בוודאי. 293298
סידרה ששני שחקניה הראשיים הם רוני בארקר ודיוויד ג'ייסון (שהתפרסמו במיוחד בפורידג' ובעל שוטים וסוסים, בהתאמה) אינה יכולה שלא לשרוד לנצח, בנוסף לאיכות הבריטית הידועה.

לגבי סדרות אמריקאיות, אתה צודק אבל יש יוצא מן הכלל אחד - דאלאס, שעושים לה גירסה קולנועית עכשיו.
בוודאי. 293308
יוצא מן הכלל אחד? לא יודע. ראיתי לא מזמן כמה פרקים של "חשיפה לצפון" (חבר קנה את ה-DVD), והיא נפלאה כשהייתה. מה שכן, כואב לראות איך מגי השתנתה מאז. אם רק היה אפשר לעצור קצת את הזמן.
בוודאי. 293367
סליחה, אבל אם מדברים על אנשים שהשתנו, משעשע לראות איך אידן-המופלא* היה ילד פעם ילד חמוד עם מקרופון משל עצמו.

__
* שלא לדבר על איאן מילר. (http://www.imdb.com/name/nm0179173/)
יהלום של תרח 531205
יצא לך כבר לראות את דיוויד ג'ייסון בסדרת המתח-קומדיה?
יהלום של תרח 531207
טרם הספיקותי. תודה על הפניית תשומת הלב.
פנטומאס 292156
את המלאך ראיתי בDVD שלקחתי מהספריה הצבורית. בקשר למה שיהונתן אמר, יש אולי הבדל בין לסדרות מתח וקומדיות, בריטיות ואמריקאיות. ארצ'י שורד היטב, ואני מתכוון לבדוק את SOAPS. זה שהבנים נהנו מהמלאך, למרות ההפקה המיושנת, עומד לזכותה. (חוצמזה, 2 הרונים שולתים).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים