העיקר לא לוותר... 29524
לדעתי הבעייה הכי גדולה בארץ כיום היא ההתייאשות המוחלטת שיש לאנשים מהשלטון ומהמדינה בכלל, רק אתמול דיברתי עם חבר שלי שלגלג על מדיניות שרון לעומת ההתנהגות שלו כראש האופוזיציה, שניה אח"כ הוא דיבר על איפה הוא חושב לגור כשיסיים את הצבא. אנשים פשוט נואשו מהמדינה, ובמקום לנסות לשפר את המצב, הם עוזבים ! לדעתי מה שנחוץ כיום הם ציונים, וזה לא משנה שמאלנים או ימניים, רק שיהיו ציונים !
אנחנו נלחמנו על המדינה כל כך הרבה זמן ואיבדנו כל כך הרבה אנשים, קשה לי להאמין שכל זה היה לשווא, שעכשיו אחרי שיש לנו מדינה יחסית מבוססת, עם התקדמות מדהימה ברפואה במדע, ואיכות חיים טובה, אנו נוותר על הכל בגלל כמה פיגועים וצרות ???
הרי אלו שהקימו את המדינה הזאת עברו הרבה יותר מכמה אוטובוסים שהתפוצצו (לא שאני ממעיט בקדושת החיים... אלא שגם אז מתו הרבה) והם בכל זאת התעקשו למען אהבת המולדת ולבסוף זכו ! כך אנחנו צריכים להתעקש וללחום ולהנות מהמדינה שלנו במקום כל הזמן להתלונן על מצבנו העגום ! תשמחו מחייכם ! תלחמו על זכויותיכם ! ובמיוחד על הזכות הבסיסית ללכת ברחוב מבלי לפחד שאיזה אדם (בין עם ערבי-ישראלי, ערבי-פלשתינאי, או אף יהודי) יירה בכם !!!
העיקר לא לוותר... 29525
כדאי לקרוא את מאמרו של שמעון גלבץ "דוברם של המתים":
דיון 309
העיקר לא לוותר... 29545
אני לא מחפש בינתיים מקום אחר, וכך גם ילדיי.
ניסיתי, פשוט להזהיר ''מפתרונות'' ומתרופות פלא. אפילו עם נתניהו לא יהיה פלא.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים