קושיות על כל פרשת ואנונו 295756
בתקשורת הבינלאומית (CNN וכו) ואנונו תואר כ"מדען אטום". במציאות התואר שלו באוניברסיטת בן גוריון היה משהו במדעי הרוח או המדינה (מבלי לזלזל חלילה).
זאת אומרת, שואנונו היה כנראה טכנאי, הומר סימפסון עם אידאולוגיה. יעקוביאן ולפלסיאן היו בשבילו השכנים הארמנים (מאסר עולם על רצח) בתא ליד ולא משהו אחר.
ידע גדול בתכנון נשק גרעיני כנראה לא היה לו ואין לו, וגישה למחשבי על בכלא כנראה שאין.
יש להניח שסוג הידע שיש/היה לו נובע מראייה של רכיבים שאליהם נחשף במסגרת עבודתו, ושמיעת שיחות צד. ועכשיו לקושיות:
קושיה ראשונה: שבכל הלילות במדינת ישראל אין מידור וכולם יודעים על עיסוקם של כולם.הלילה הזה האם יכול להיות שבמקום רגיש כזה אין מידור והוא מתנהל כמו מפעל טקסטיל?
קושיה שנייה: שבכל הלילות אם היו מבריחים ממפעל אינטל מידע רגיש על ייצור הפנטיום, מנהלים היו משלמים בראשם. הלילה הזה ואנונו שילם עבור כולם והאחראי עליו קודם (?) בדרגה.
קושיה שלישית: שבכל הלילות "מדען" אטום איראני שמתרועע עם סטודנטים יהודים וחבר בתנועה הציונית מקבל לפחות זימון לשיחה עם המוחבראת . אבל בלילה הזה סטודנט יהודי שמתרועע עם סטודנטים ערבים וחבר בתנועת שמאל קיצוני ממשיך ללא, נניח, בדיקה בפוליגרף פעם בחצי שנה.
קושיה רביעית: אם ואנונו בגד בגידה חמורה שכזו, מה הוא עושה בחוץ ומדוע לא נשפט למאסר עולם כקלינברג?

---------------------------------------------------
DISCLAIMER
אין לי שום הערכה לפעולותיו של הטיפוס ההוזה הזה ולכנופיות השמאל הרדיקאלי האירופי שמאחוריו. מצד שני , מישהו צריך לספק תשובות על כל הפרשה התמוהה הזו.
קושיות על כל פרשת ואנונו 295759
תשובות לחלק מהקושיות אפשר למצוא ב http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtSR.jhtml?...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים