נחמד. לא יותר. 300236
לא מספיק איכותי בשביל להקרא שיר, גם לא כקטע סאטירי א-לה חנוך לוין. והגוּתית-אמירתית הטקסט הזה הוא הכי נדוש-פשטני שאפשר להעלות על הדעת.
המילה "מתמסר" לא מתאימה-רשלנית, כמו גם המילה "נערם" – שתיהן מכשילות את הלוגיקה הפנימית.
על המטבע של רוטבליט "בלוריתו המתנפנפת" נכתבות בעיתונות בדרך קבע פרפראזות יותר שנונות.
התגובה הארכנית של מר ברנע עצמו היא מאוד לא מוצלחת, יש בה ניסיון לנפח את השיר הזה מעבר למה שמונח לפנינו, לְמה שהטקסט הזה באמת שווה – לכולנו מחשבות עמוקות מיני ים, ורגשות מה-זה עזים, מה שלא עושה את כולנו לכותבי שירים טובים.
"הכי בעגלה והכי בזמן קריב" זה די מבריק, אבל גם כן, רק בקונטקסט של, נניח, החלק האמנותי של פגישת מחזור של איזשהו גרעין נח"ל (אם כבר הציטוט הזה מ"בלדה לעוזב קיבוץ").
קראתי רק חלק קטן מהתגובות, אז סליחה אם חזרתי על דברים שכבר נאמרו לפניי.

על יום הזכרון כתבתי משהו כאן:
לא יותר. 300264
אהא, הבנתי. הגיגיך החסכוניים שבגבול הקמצנות, קמצנות שבאה לא מנסיון לשמור על מה ששלך שלך אלא בגלל שאין לך כל כך מה לתת, הם ההיפך מאמירה נדושה ופשטנית? לפחות תודה לבמה האיילית שנתנה לך מקום לקידום 8 שורות הפירסום שלך (כן, ספרתי).
בצעד יוצא דופן 300268
בדרך כלל אני לא מוצא טעם להתייחס לתגובותיהם האפלות של החייזרזירים (=ניקים), אך כיוון שהניק "האייל האלמוני" הוא כל-כך נפוץ בתגובות כאן אז מי יודע, אולי הוא כבוד המנהל או כיו"ב. אז בצעד יוצא דופן אשיב לו בנימוס, ואפילו בנימה מתגוננת:

בתגובתך לאורי רדלר אתה כותב: "המילה 'רע' מדכאת את היצירה היא לא מנומקת ולא תורמת דבר". והנה אני בא וכותב תגובה מושקעת ומנומקת, וגם עלי אתה יורד.
בצעד יוצא דופן 300279
דיון 1009 , שאלה 23
קראתי, תודה ערן 300281
אולי כדאי שהמערכת בכל זאת תעשה איזושהי הבחנה: בין "האייל האלמוני" לבין "האייל האספסופי".
אל תשתמש בניק, נקניק 300681
על האיש ומלחמתו בחייזרים הנקניקים, כאן:

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים