אור השמש 307020
בתגובה לתגובה 307012:

האמת היא שאני לא רואה למה להניח לנושא, וסביר שהוא מעניין (לפחות קצת) לא רק אותי. אם היית סתם אייל, זה היה משהו אחר, אבל אתה חבר מערכת. הרי אין כאן כל אפשרות או כוונה "להעניש" אותך, כביכול, או אפילו לכעוס עליך, אלא בסך הכל לדעת במה מדובר.

אם האיילת המתפעלת היתה רוצה לשמור את זה בסוד היא לא היתה כותבת את זה שוב. ואתה בוודאי אין לך מה להתבייש בפעולות שלך או של המערכת, אז למה לא לתת לדברים להיטהר באור השמש? זה באמת לא מובן לי. ונדמה לי שעכשיו כבר, אחרי שדברים כאלה חזרו כאן כמה פעמים, אם תטען שהנושאים האלה לא חשובים או שהם "צהובים" - זאת כבר תהיה התחמקות לא נעימה ולא לעניין.

וסליחה על ההערה (והיא אינה מחייבת) - כל אחד יכול ללמוד ולשנות קצת את מעשיו, גם אנשים חכמים מאוד, אבל כמו שנאמר - לא הביישן למד.

ואם תאמר לי שמוטב לי לא להתחבא מאחרי האלמוניות, וכולי, אענה לך: הדברים המתגלים כאן אינם מעודדים יציאה מן האלמוניות.
אור השמש 307024
כבר התייחסתי לעניין בתגובה אחרת <דמיין קישור כאן>. בכל מקרה, ביקשתי מהאיילת המתפעלת, ידידתי כעך לי וחברת כבוד ברשימת החברים במסנג'ר, להפסיק עם הנוהג הזה. זה לא מקובל במקומותנו ורק מביך אותי (ומסבך אותי בתשובות מתפתלות כמו זו). אני מקווה שהיא תפסיק, אבל אני לא מחזיק את המקלדת שלה בת ערובה, אז אני לא יכול להבטיח.
אור השמש 307030
ידידתך כעך לך? זאת אומרת, לא רק אתה מתפתל, אלא הצלחת לפתל גם אותה לצורת בייגלה? (:

וזה שזה לא מקובל במקומותינו - לפעמים (ובמקרה זה, לטעמי) יש מקום לבחון עקרונות חדשים ולעשותם מקובלים, אבל זאת החלטה שלך (ושלה).
אור השמש 307081
בקיצור, מישהי שערן אמר לה ''תבואי לפעמים לאייל, כיף שם'', והיא מסמנת לו ''באתי'', למבוכתו הרבה.
אור השמש 307135
ברצינות? הרושם שלי דוקא הפוך - שביקשו ממנה לא לבוא. היו כאן תגובות שלה לפני הרבה זמן, והיו, אא"ט, תגובות שלה שהוסרו (היו לה כל מיני ניקים שמתחילים ב"האיילת").

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים