אהמממממ 3091
87.3 אחוז מהסקרים הם נתונים שמישהו המציא על המקום

וזה גם מה שאני חושב על הסקר הזה ;)
אהמממממ 3093
אני מבטיח לך שאף אחד במערכת האייל הקורא לא הכניס פנימה את המספרים הללו. זה מה שאנשים הצביעו. כנראה שהקוראים של האייל הקורא פשוט מעדיפים הארץ. אם זה טוב או לא זו כבר שאלה אחרת.
אהמממממ 3095
דוגמא קלאסית לשגיאת סיבה/מסובב.

בסקר מסוים גילו שבבתים בהם הגבר מוריד את מושב האסלה לאחר שהשתין, מספר המריבות בין בני הזוג קטן משמעותית מאשר בבתים בהם הגבר אינו נוהג כך.

מסקנה: אם תקפיד להוריד את מושב האסלה, תריב פחות עם אשתך!? לא ממש. המסקנה הנכונה היא: בבתים בהם בני הזוג מסתדרים היטב, הגבר בד"כ מתחשב יותר, ובין השאר, הוא גם מוריד את מושב האסלה.

ובמקרה שלנו:

"הקוראים של האייל מעדיפים 'הארץ"', אמר דובי. האמנם!? לא ממש. יותר מדויק יהיה לומר, "קוראי 'הארץ' מבקרים יותר ב'אייל"'... לא קשה לגלות את הסיבה: "האייל" הוזכר עד כה מעל 5 פעמים ב"הארץ", בחלק מהמקרים איזכורים רציניים של ממש, ולפחות במקרה אחד מחוץ למדורי האינטרנט המקובלים (במאמרו של תום שגב). ב"ידיעות", לעומת זאת, "האייל" נזכר פעם אחת, באופן שטחי. לכן קוראי "ידיעות" מכירים פחות את שמו ותהילתו של "האייל".
אהמממממ 3100
וזה אולי רעיון לסקר הבא - "איך שמעת על האייל?".
יש כאלה שקראו בעיתון, יש כאלה שבטח ראו איזה לינק לזה.
ויש כאלה, אני מניח שלא רק אני, שבאו בגלל שקיבלו email מדובי שמבקש שנבוא ונקרא. :)
אהמממממ 3102
יו, אתה גורם לזה להשמע כאילו שלחתי ספאם...
אהמממממ 3103
משום שאני לא קורא קבוע של הארץ (לדאבוני הרב לא נתאפשר בידי), עלי לשאול:
איזה איזכורים רציניים היו לאייל הקורא בהארץ? עד כמה רציניים?
אהמממממ 3104
אזכור אחד בטור ''המתיישבים'' בקפטן אינטרנט ועוד כמה וכמה איזכורים בעמודים האחרונים (''המצב''), ועוד אזכור מאוד רציני בטור של תום שגב בגליון יום שישי, בנוגע למאמר שלי על איש המאה של טיים. בקרוב אמור להיות עוד אזכור, אגב, במוסף סוף השבוע שלהם.
מוסף הארץ מפרגן לכם 3513
אכן, מוסף הארץ מ 31.03.00 מפרגן ל"האייל הקורא" בכיף. באמת אחלה אתר!
אהמממממ 3225
מה שאני רוצה לשאול, זה מי העלה את הרעיון המטופש הזה שגברים אמורים להוריד את המושב של האסלה? למה שנשים לא ירימו את המושב? למה אנחנו, כשאנחנו מגיעים בריצה לשרותים ורוצים בסך הכל לפתוח את הריצ'רץ' ולפרוק עול, צריכים גם להרים את הכסא, בעוד שהנשים, שגם ככה צריכות להפשיל את המכנסיים, לא יכולות לקחת לעצמן עוד שניה ולהוריד את המושב בעצמן? חוצפה. איפה השיוויון, הא?
חוץ מזה, להוריד מושב בשעת לחץ זה הרבה יותר קל מאשר להרים אותו.
אני אומר - די לדיכוי הגברים! לא עוד נוריד את הכסא! היא רוצה לשבת? שתוריד בעצמה. הרי לכם פמיניזם לוחמני.
אהמממממ 3288
צודק במאה אחוז. אבל דווקא במקרה זה, צריך לקחת בחשבון את העובדה שהמנהג הזה הוא אמריקאי במקורו, ואצלהם האסלות מלאות מים עד למעלה (איכסה). במקרה כזה, אם אתה מתישב בטעות בלי להוריד את האסלה, אתה עלול לטבוע (או לפחות להרטב קצת). וחוץ מזה, השניים וחצי ס"מ האלה באמת משנים? זה מה שיבדיל בין קליעה להחטאה? עם קצת מיומנות ותשומת לב, לא צריך להרים את המושב בכלל. והנה לכם נושא לסקר שצריך להשתדל להמנע ממנו...
אהמממממ 5076
זה לא רק עניין של טביעה! אני מזמינה בזאת את עמיתי הגברים להתישב על אסלת חרסינה קפואה באישון לילה...או בכל שעה אחרת...ולכן אקרא קבל עם ועדה: הורידו את מושב האסלה פן יבולע לכם
אהמממממ 3416
להוריד את מכסה האסלה זה נימוס ואני לא אתפלא אם אתה רווק

לרוב אוהב וכותב אבל במקרה שלך אותך מתעב מיצי בן אב שלום
אהמממממ 3417
ולמה אני צריך להיות מנומס כלפיה אבל היא לא צריכה להיות מנומסת כלפי?

אגב, בהזדמנות זו שאתה כבר מתעב אותי, אני מבקש ממך להפסיק את ההתנהגות המחפירה הזו שאתה מפגין כאן באתר. אנחנו מעוניינים לשמור כאן על רמה עניינית ואווירה חיובים. לקרוא לאנשים מטומטמים זו לא הדרך. יתרה מכן - יש ביכולתנו למחוק תגובות שאינן ראויות להופיע באתר, ואם עד כה נמנעתי לעשות כן, הרי שמתגובה זו והלאה, כל הודעה שלך שתכלול קללות וניבולי פה תמחק לאלתר.

אם לפחות היית משתמש בשמך האמיתי ומפרסם את האימייל שלך, עוד הייתה כאן מידה של הגינות...
נכון מאד 3418
הערת שוליים: 3529
דובי, כעורך האתר אתה *חייב* (אם אתה באמת רוצה לראות את האתר פורח ומשגשג כאתר איכותי ולא "אתר של כוווולם", למשל) לממש את יכולת העריכה שלך גם לתגובות הקוראים. ככל שתפוצת המגזין תגדל, כך ירבו גם ההודעות ויחד עימן הודעות הלוואי, נוסח גרפיטי של תחנה מרכזית. העובדה שעד היום נמנעת מצנזורה היא בלי ספק לזכותך, אבל בנקודה מסוימת תהיה חייב למתוח את הגבול.
פמיניזם לוחמני 3868
תיקון קטן פמניזים לוחמני זה ''אישה שמשתינה בעמידה''
אהמממממ 343271
זה לא משנה את העובדה שקוראי ''האייל'' אכן מעדיפים הארץ... אף אחד לא טען שיש כאן קשר של סיבה ותוצאה, כך שאין מקום להוכיח (אם כי גם אני אישית אוהב מאוד דוגמאות משעשעות של כשלים סטטיסטים) כלום.
אהמממממ 3112
בטח בגלל שהם מקבלים את זה בשיאנט עם הדואר. ;-)
אהמממממ 3113
יאללה, יאללה... בסקר הבא - מי שמע על מיקוד? (:

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים