להסגיר לאלתר! 314829
רבים בקרב חיילי בנות הברית ביצעו פשעים נגד חיילי הוארמכט, ה-SS והגסטפו, גם כשהמסכנים היו ללא נשק ובחזקת שבויים . והנה טחו עיני הרוסים והאמריקאים והבריטים ועוד כמה שבד"כ מתלוננים על האוכל, מלראות את אורו הטוב של הצדק עלי אדמות.

ואני הקטן, חושב שנפלה בחלקנו זכות גדולה! ישראל צריכה להיות אור לגויים ולהתנהל בהדירות ובהגינות. הרי נקודת המוצא של ישראל היא שלכל בני האדם אותן זכויות ואל לה לישראל להעניק זכויות יתר כלשהן ליהודים, משום שבכך היא בהכרח מקפחת זכויות של בני אדם אחרים (למשל ערבים, פולנים ואנשי SS).

הבוקר התפרסמה ב"הארץ" ידיעה שבעבר אפילו בתור מתיחה לא היתה אפשרית: הכנסת תדון בשינוי ההמנון הלאומי כדי שיתאים גם לערבים. ישראל בהדרגה חדלה להיות מדינתו של העם היהודי שהוקמה במידה רבה בעקבות לקחי השואה. עתה יש לנו אפשרות לסגור מעגל (ואולי עוד כמה דברים) וסוף סוף לממש את הציונות החדשה: להיות גולים בארצנו (או מה שנותר ממנה).

לכן אסור להמתין לפסיקת הבג"ץ.יש להסגיר את הפושע בן ה-‏86 לידי הפולנים לאלתר!
להסגיר לאלתר! 314836
מסכים גם מסכים.
לאלתר!
יש מעתה גם להסגיר את סבי (לו היה בחיים) שהשתייך ל'נוקמים'
שלאחר המאורעות הקונטברסלים בין 39-45 (וגם קצת הלאה) -כך יש לכנותם בעידן-הפוסט-מורדני .
סבי פושע מלחמה, אשר צד את אותם אוקראינים שטיפלו בחוסר רגישות מסוימת במשפחתו בין משרפה אחת למשנהה.

בנוגע להימנון-
איננו נמצאים במאבק בין ימין לשמאל פרופר.
אלא בין הציונות (שתודעתית מצויה לא רק בימין ובמרכז אלא גם בחלקים נרחבים של הציבור המזהה עצמו 'שמאל' אך מונע עדיין יותר ע"י השבטיות העדרית הישנה מול "הימין" ) לבין הפוסט-ציונות המשיחית. התולעת שהצליחה בעשור האחרון לכרסם עמוק אל תוך מרכז ההוויה באמצעות מניפלוציות של בעלי עוצמה וכח.
להסגיר לאלתר! 314851
תסלח לי מאוד- השאלה היא אם סבך צד את ''אותם אוקראינים'' שרדפו ורצחו את בני-משפחתו או שהוא צד אוקראינים אקראיים כי הם שייכים לאותו הלאום אליו שייכים האנשים שרדפו ורצחו את בני-משפחתו.
החלפת שבויים לאלתר 314853
יש להסגיר במקומו מאות פושעי מלחמה,שישתפו פעולה עם צוררי הגרוש.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים